Naujienų srautas

Muzika2019.05.06 14:35

5-ąjį „Blitzrave“ gimtadienį „Lofte“ atšventė ištvermingiausieji

LRT.lt 2019.05.06 14:35

Industriniame Naujamiesčio rajone įsikūręs menų fabrikas „Loftas“ savaitgalį šventė „Blitzrave” penkerių metų jubiliejų ir į reivo nakties kupiną gimtadienį kvietė visus miesto klubinėtojus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Blitzrave“ yra „Lofto“ vakarėlių serija, išsiskirianti žmonių mase ir kokybišku reivu. Renginio organizatoriai pasirūpino, kad vakarėlis būtų išskirtinis, todėl jame grojo garsus svečias iš Paryžiaus – François X.

François Xavier-Zoumenou, kitaip žinomas kaip François X yra DJ ir muzikantas iš Paryžiaus. Savo vietą elektroninės muzikos pasaulyje užkariavo kaip menininkas, jaučiantis aistrą šiltoms, žemiškoms ir dinamiškomis kompozicijoms.

„Blitzrave“ penktajame gimtadienyje veiksmo netrūko, nes savo palaikymą iš Lietuvos suteikė gerai reiveriams pažįstamas, tamsiosios elektronikos kūrėjas – Alex Krell.

Ilsėtis neleido „Lizdo“ klubo savininkas bei didžėjus Pakas, kuris suko geriausią savo elektroninės muzikos selekciją.

Vakarėlį nepamirštamu padarė tikras reivo maestro – Jogaila. Gerai pažįstamas didžėjus, kuris ne kartą grojęs „Blitzrave“ vakarėlių serijose užsitarnavo pripažinimą iš šokių ištroškusių miesto klubinėtojų.

Taip pat savo geriausias selekcijas pristatė ir Jonas Austrevičius – OYSTER.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi