Naujienų srautas

Muzika2019.05.02 15:42

„Billboard“ apdovanojimų ceremonijoje – Drake`o triumfas ir visiems nosį nušluosčiusi Madonna

LRT.lt 2019.05.02 15:42

Ketvirtadienį paryčiais (Lietuvos laiku) JAV mieste Las Vegase surengta tradicinė žurnalo „Billboard“ muzikos apdovanojimų ceremonija.

Vienas svarbiausių apie muziką rašančių pasaulio leidinių ir interneto portalų įteikė apdovanojimus ryškiausiai per metus žibėjusiems atlikėjams ir ne vieną jų pakvietė surengti pasirodymus.

Įspūdingų akimirkų netrūko. Dainininkė Halsey žiūrovus kerėjo seksualumu, o pasauline muzikos sensacija tapusi Pietų Korėjos grupė BTS – idealia choreografija ir tobulai derančiais balsais.

Dvi vyresnės kartos popžvaigždės sudainavo savo populiariausių hitų popuri – į sceną kilo prieš kelerius metus ir Kaune viešėjusi dainininkė Mariah Carey, taip pat – itin audringą pasirodymą su šuoliais ant šokėjų rankų surengusi Paula Abdul.

Šių dienų popscenai apdovanojimų programoje efektingai atstovavo atlikėjas Khalidas ir po pertraukos į sceną sugrįžusi Taylor Swift, kurios pasirodymas su grupės „Panic! At The Disco” lyderiu Brendonu Urie primenė sceną iš spalvingos pasakos.

Vakaro vedėja, žinoma dainininkė Kelly Clarkson, irgi parodė, kad nėra iš kelmo spirta – sudainavo į ceremoniją susirinkusių, tačiau dainuoti nėjusių atlikėjų hitų kokteilį, taip lyg kompensuodama faktą, jog visoms tą naktį susirinkusioms žvaigždėms vietos scenoje nepakako.

Vis dėlto daugiausiai po ceremonijos buvo kalbama apie dainininkę Madonną, kuri ceremonijoje pirmąsyk gyvai atliko savo naująjį hitą „Medellin“.

Ir nors jos vokalas skambėjo neįspūdingai, išsižioti privertė pats šou – aplink Madonną ir jos scenos partnerį, Kolumbijos atlikėją Malumą, sukosi net kelios skirtingai apsirengusios holograminės Madonnos kopijos.

„Nieko panašaus niekada nėra daryta“, - po pasirodymo internete aikčiojo kritikai, o netrukus pasklido kalbos, kad atlikėjos pasirodymas ceremonijos rengėjams atsiėjo net 5 milijonus JAV dolerių.

Tai – penkiagubai daugiau nei, kalbama, bus sumokėta už Madonnos pasirodymą „Eurovizijos“ konkurse Tel Avive. Tiesa, kad ji ten pasirodys, konkurso rengėjai vis dar oficialiai nepatvirtino.

Apdovanojimų lentelėje ryškiausiai triumfavo hiphopo atlikėjas Drake‘as – jis pelnė net dvylika statulėlių. Tai – absoliutus šios ceremonijos rekordas.

Šešis apdovanojimus pelnė atlikėja Cardi B, ant ceremonijos raudonojo kilimo nesivaržydama rodžiusi aistrą savo mylimąjam, atlikėjui Offset. Keturias statulėles nuskynė grupė „Maroon 5“.

Pagrindinių apdovanojimų laimėtojai

Populiariausias atlikėjas: Drake‘as

Populiariausias naujas atlikėjas: Juice Wrld

Populiariausias vyras atlikėjas: Drake‘as

Populiariausia moteris atlikėja: Ariana Grande

Populiariausia grupė: BTS

Populiariausias atlikėjas radijo stotyse: Drake‘as

Populiariausias albumas: Drake‘o „Scorpion“

Populiariausia daina: „Maroon 5“ ir Cardi B „Girls Like You“

Populiariausias koncertinis atlikėjas: Edas Sheeranas

Populiariausias repo atlikėjas: Drake‘as

Populiariausia repo atlikėja: Cardi B

Populiariausias r‘n‘b atlikėjas: The Weeknd

Populiariausia r‘n‘b atlikėja: Ella Mai

Populiariausi roko atlikėjai: „Imagine Dragons“

Populiariausi elektroninės muzikos atlikėjai: „The Chainsmokers“

Populiariausia roko daina: „Panic! At The Disco“ „High Hopes“

Ikonos apdovanojimas: Mariah Carey

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi