Muzika

2019.05.01 16:06

Debiutuojančios grupės „Instrumental Soul“ įkūrėjas: nieko panašaus Lietuvoje nesu matęs

LRT.lt 2019.05.01 16:06

Šokėjas, šou agentūros „Diamond Soul Factory“ įkūrėjas Martynas Malakauskas įsitikinęs – jo nauja įkurta grupė „Instrumental Soul“ nustebins ne vieną geros muzikos gerbėją.

„Tiesiog nieko panašaus Lietuvoje nesu matęs. Jau gana įprasta renginiuose girdėti didžėjaus ir vieno instrumento duetą.

Bet kad hauso muzikos ritmams pritartų šeši gyo garso profesionalai, tai dar tikrai netikėta“, - sakė pašnekovas.

Trimitas, trombonas, du saksofonai, zuzafonas, mušamieji – tai yra „Instrumental Soul“ kolektyvas, gebantis neįprastai atlikti pasaulyje garsius ir žinomus kūrinius.

Originalų bei uždegantį kolektyvą subūręs M. Malakauskas šešetukui parašė ir jų nuosavu tapusį kūrinį „Carnival of sun“, kuriam jau dabar prognozuojama vasaros hito sėkmė. Jį prodiusuoti Martynui padėjo Pavelas Rodevičius.

„Į „Carnival of sun“ telpa viskas, ko reikia vasarai. Uždeganti muzika, energija, pozityvi nuotaika, meilė, noras patirti kažką naujo.

Dar šįmet su kolektyvu ketiname apsilankyti ne viename Europos festivalyje. Būtent juose viešint ir gimė mintis suburti skirtingų instrumentų profesionalus į vieną būrį“, - pasakojo M. Malakauskas.