Muzika

2019.04.30 17:19

Vilniuje pirmąsyk koncertuos „Tvin Pykse“ įamžinta žinoma JAV grupė „Chromatics“

LRT.lt2019.04.30 17:19

Antradienio popietę Lietuvos melomanai sulaukė puikios žinios – paskelbta, kad šįmet Lietuvoje pirmąsyk koncertuos JAV grupė „Chromatics“.

Kaip skelbia koncertų agentūra „8 Days A Week“, 18 metų gyvuojančios grupės pasirodymas spalio 11 dieną įvyks sostinės menų fabrike „Loftas“.

Tai bus vienintelis „Chromatics“ pasirodymas Baltijos šalyse. Patvirtinta, kad jame grupė gros kūrinius iš savo albumų „Night Drive“, „Kill For Love“, „Cherry“, net „Dear Tommy“ kūrinius. Smagu, kad į jų planus įtrauktas ir Vilnius.

„Chromatics“ smegenys – paslaptingas muzikos prodiuseris ir puikus instrumentalistas Johnny Jewelas. Be jo grupę sudaro Ruth Radelet, Adamas Milleris ir Nate‘as Walkeris. Ruth Radelet balsas – labai svarbi „Chromatics“ dalis.

Sklando gandai, kad per pastaruosius 10 metų Jewelas sukūrė daugiau nei 500 kūrinių ir dar pusę tiek tiesiog sunaikino. Jo prisiekę gerbėjai – režisierius Davidas Lynchas, Holivudo aktorius Ryanas Goslingas ir daugybė kitų žvaigždžių. Toks buvo ir pasaulį palikęs „Chanel“ bosas Karlas Lagerfieldas. Tai tik keli ryškūs vardai, su kuriais dirbo Jewelas ir „Chromatics“.

Grupės lyderiui turėtume padėkoti už kino filmų „Drive“, „Bronson“, „Lost River“, „Home“, „Don‘t Come Back from the Moon“ garso takelius. Šiandien jis vienas geidžiamiausių personažų kino industrijoje.

D. Lynchas savo susižavėjimą grupe pademonstravo akivaizdžiai – ne vienas „Chromatics“ įrašytas kūrinys skamba pernai pasirodžiusiame naujausiame serialo „Tvin Pyksas“ sezone, grupė nufilmuotai ir vienai jo serijai.

Grupės pasirodymas seriale:

Johnny Jewelas daro viską – kuria, groja krūva instrumentų, prodiusuoja, remiksuoja, maišo stilius, fotografuoja ir net filmuoja. Jis atsakingas už visą „Chromatics“ estetiką. Jis tikras elektroninės muzikos veteranas ir unikalus artistas. Tiesa, „Chromatics“ nėra vien tik tai, kas telpa jo bagaže. Dar jis yra „Glass Candy“, „Desire“, „Symmetry“ projektų siela ir kietos leidybinės kompanijos „Italians Do It Better“ bosas.