Muzika

2019.04.26 12:04

Kastyčio Kerbedžio pritariantysis vokalistas solines dainas išleidžia kas tris mėnesius

LRT.lt2019.04.26 12:04

Kastyčio Kerbedžio pritariantysis vokalistas bei grupės „Vanilinis dangus“ narys Marius Valonis stebina neįtikėtinu darbštumu: ne tik dainuoja ir gastroliuoja kartu su scenos senbuviais, bet ir aktyviai siekia solo karjeros, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pažvelgus į kalendorių paaiškėja, kad solines dainas jis lyg laikrodis į gyvenimą išleidžia kas tris mėnesius.

Dienos šviesą jau išvydo dainos „Akyse“, „Mes per greiti“, „Tu man esi“, o dabar Marius visų gerbėjų džiaugsmui siunčia pavasarišką žinią apie jausmus, kurie atsispindi naujausioje dainoje „Dėl tokios kaip tu“.

„Ką galime padaryti dėl jausmų, dėl merginos, kurią myli, kurios gali laukti kad ir metus?“ – retoriškai klausia Marius, čia pat pridurdamas: „Išties galima padaryti daug ką, o mes, kūrėjai ir atlikėjai, galime tokioms mūzoms ir mūsų įkvėpėjoms sukurti ir padovanoti dainą“, – šypsosi jis.

Beje, atlikėjas ne tik ištikimas amžinai vertybei – meilei – bet ir kūrėjui. Mat visas jo solines dainas, kaip, ir šią, sukūrė populiarios grupės „Pikaso“ narys ir kompozitorius Valdas Kabutavičius.

„Džiaugiuosi, kad mūsų muzikiniai skoniai sutampa: ir melodijos, ir aranžuotės, ir teksto prasme esame tarsi vienodai mąstantys dvyniai“, – juokauja Marius ir kviečia pasiklausyti bei įvertinti dainą „Dėl tokios kaip tu“.