Muzika

2019.04.24 16:29

Raminta Naujanytė-Bjelle pristato neįprasto formato albumą

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“2019.04.24 16:29

Tai geriausia, ką šiemet galėjau nuveikti, apie naujausią savo albumą „PLANet B“ LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ sako dainininkė Raminta Naujanytė-Bjelle. Tai nebus kompaktinė plokštelė ar usb laikmena, o Lietuvoje dar nematytas muzikinis sprendimas – komiksas.

Jau rytoj naujausią savo albumą „PLANet B“ atlikėja pristatys sostinėje,Vilniaus universiteto planetariume. Ji pasakoja, kad visos albumo dainos bus susijusios tarsi viena istorija. O kaip kitaip, jei albumas – Lietuvoje dar nematytame formate – knygelėje su komiksais.

„Jame – įvairios iliustracijos ir kodai, padedantys išmaniesiems įrenginiams surasti dainas. Mano išgyvenimai susipynė su fantazijomis ir gimė istorija, vykstanti Planetoje B, į kurią visus ir kviečiu“, – sako R. Naujanytė, juokaujanti, kad kiekvienas iš mūsų kartais tarsi išskrendame į kosmosą.

Beje, nors Lietuvoje albumo pristatymas dar neįvyko, jo dainų galėjo pasiklausyti japonai – R. Naujanytė ką tik grįžo iš Azijos, kur apsilankė Japonijoje, Pietų Korėjoje. Į kitą žemyną keliavo ir jos kanklės.

„Negalėčiau sakyti, kad buvo blogai, tiesiog buvo nemenkas kalbos barjeras ir kultūrinių dalykų, kurie man galbūt yra neįprasti. Tačiau jaučiu, kad muzika jiems tiko, suradome bendrą jausmą, tad tikiuosi, kad galėsiu sugrįžti“, – sako Bjelle.

Muzikinis kūrinys ir visas pokalbis su R. Naujanyte-Bjelle – vaizdo įraše (nuo 14 min. 15 sek.).

Labas rytas, Lietuva. II dalis. Ypatingas studijos svečias: tokį šunį turėti gali kiekvienas

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.