Muzika

2019.04.24 14:29

Išgirskite: naujas populiaraus saksofonininko Juozo Kuraičio kūrinys - svajojantiems apie atostogas

LRT.lt 2019.04.24 14:29

Vienas populiariausių Lietuvos saksofonininkų Juozas Kuraitis pristato jau ketvirtąjį autorinį kūrinį „On my way“, kurio melodija kviečia visus pradėti vasaros sezoną.

Pasak menininko, artėjant vasarai, norėjosi sukurti lengvą kūrinį, kurio melodija leistų klausytojams pajusti romantiškų, retro stiliaus atostogų dvasią ir bent mintimis persikelti ten, kur visada šviečia saulė ir visi gyvena atostogų ritmu.

„Tikiuosi, kad naujausias mano kūrinys leis klausytojams bent jau mintimis persikelti į Karibų salas, kur visada šviečia saulė ir skamba gera muzika. Tai melodija, kuri puikiai tinka visiems, kurie mėgsta jūrą, saulę ir, žinoma, gerą muziką“, - sakė kūrinio autorius.

Žinomas saksofoninės muzikos kūrėjas ir atlikėjas, grojantis pop stiliaus muziką, per pastaruosius metus perkūręs ir interpretavęs daugiau nei 300 žinomų pasaulio atlikėjų hitų, šių metų pabaigoje planuoja išleisti autorinių kūrinių albumą. Šiuo metu Youtube paskyroje menininkas turi apie 40 tūkst. sekėjų.

Kūrinys „On my way“ įrašytas muzikos įrašų studijoje „Zert Music“, jo autoriai – Juozas Kuraitis ir Tomas Kondrackis, garso režisierius Normantas Ulevičius.