Naujienų srautas

Muzika2019.04.23 13:17

Atlikėja Kristina Radžiukynaitė pradeda naują karjeros etapą: man tai yra didelis žingsnis

LRT.lt 2019.04.23 13:17

„Lietuvos balso“ projekto penktajame sezone sužibėjusi aktorė bei atlikėja Kristina Radžiukynaitė skelbia apie naujo muzikinio etapo pradžią, prisijungiant prie „Elitaz Music“ komandos.

Ne vieną ryškų vaidmenį įvairiuose miuzikluose ir serialuose sukūrusi Kristina šiemet žada muzikai atiduoti visą save ir kartu su tvirtu prodiuserių užnugariu garsiai apie save priminti didžiajai scenai.

„Man reikėjo bendraminčių, kurie padėtų mano kūrybiniams demonams ištrūkti į laisvę ir realizuoti save. Dalyvaujant TV projekte, „Elitaz Music“ man leido būti išprotėjusia ir daryti ant scenos keisčiausius dalykus. Aš jais pasitikiu ir žinau, kad jie man neklijuos etikečių ir leis būti savimi. Tai man labai svarbu“, - apie sprendimą prisijungti prie „Lietuvos balsą“ prodiusuojančių kūrybos namų sako Kristina.

Nors „Lietuvos balsas“ nebuvo atlikėjos pirmasis žingsnis muzikoje, Kristina sako, jog būtent čia ji galėjo atsiskleisti ir parodyti Lietuvai tikrąją save.

„Pradėjau dainuoti nuo šešerių, labai nekaltai, be didelių ambicijų, tik paauglystėje prasidėjo konkursai, gastrolės po visą Europą ir suvokimas, kad muzika – neatsiejama mano gyvenimo dalis.

„Lietuvos Balsas“ buvo pirmasis projektas, kuriame surizikavau ir nebijojau būti savimi. Leidau sau daryti eksperimentus, kurti, pati prisidėdavau net prie savo pasirodymų režisavimo“, - apie savo muzikinį kelią pasakoja atlikėja.

Nors muzikiniam projektui pasibaigus Kristina didžiąją laiko dalį skyrė aktorystei, ji sako muzikos pamiršti negalėjusi, o likusį laisvą laiką stengdavosi skirti būtent kūrybai.

„Negaliu padalinti savo širdies per pusę, nes meilė abiems dalykams yra begalinė. Net labai pavargusi, grįžusi po filmavimų, visada prisėdu prie pianino ir kuriu, dainuoju. Nieko negaliu padaryti, tai mano kraujyje.

Mano tikslas muzikoje yra kurti, kurti ir dar kartą kurti. Neturiu ambicijos tapti antra Beyonce ar Aguilera. Neturiu didelio noro atlikti kitų prašytas dainas. Noriu kurti kažką savo, palikti kažkokį palikimą, mėgautis kūrybiniais procesais ir jų rezultatais, kartu su komanda“, - sako atlikėja.

„Džiaugiamės, kad prie „Elitaz Music“ komandos prisijungė toks talentas kaip Kristina. Ji turi turi tas savybes ir gebėjimus, kurių dažnai didžiojoje scenoje pritrūksta kitiems atlikėjams. Kristina apsiginklavusi ne tik galingu balsu, bet ir puikiais aktoriniais ir choreografiniais sugebėjimais, scenine išraiška. Ji nebijo drąsių sprendimų, nebijo stebinti, o galbūt net šokiruoti žiūrovą.

Ji žino, kaip kiekvieną pasirodymą paversti nepaprastu ir įsimintinu“, - užtikrintas „Elitaz Music“ kūrybos vadovas Marius Leskauskas.

Artimiausi Kristinos Radžiukynaitės muzikiniai planai – naujas ir pirmasis autorinis kūrinys, kuris pristatys jos, kaip atlikėjos, muzikinį stilių.

„Man tai yra didelis žingsnis. Per dvidešimt metų atlieku žinomų atlikėjų dainas, ir svajoju „ech, kaip būtų gerai, jeigu ši daina būtų parašyta mano“. Tai dabar didžiausias darbas ir yra, sukurti mano, kaip atlikėjos, brand’ą ir pristatyti Lietuvai mano kūrybą. O smagiausia, kad procesas jau vyksta“, - šypsosi Kristina.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą