Naujienų srautas

Muzika2019.04.22 22:09

„Biplan“ pradėjo koncertų turą per Lietuvą: nuo nulio iki mėnulio ne tiek jau ir daug

LRT.lt 2019.04.22 22:09

Po penkerių metų pertraukos šiemet naują albumą išleidusi grupė „Biplan“ pradėjo jį pristatantį koncertų turą.

Į koncertų programą grupė įtraukė beveik visas naujojo albumo dainas, tačiau nepamiršo ir žymiausių savo hitų. Pirmasis „Biplan“ turo „Nuo nulio iki mėnulio“ koncertas penktadienį vakare įvyko „Renginių oazėje“ Kaune.

Prieš pristatydami atnaujintą programą muzikantai jaudinosi beveik kaip prieš patį pirmą koncertą savo karjeroje, tačiau be reikalo – publika puikiai priėmė naujas dainas. „Ačiū už puikią turo pradžią, o ypač už išsklaidytą pirmo koncerto jaudulį!“ – po koncerto grupė dėkojo gerbėjams savo „Facebook“ paskyroje.

Ant scenos muzikantai pasirodė pasipuošę marškinėliais su skirtingomis mėnulio fazėmis ir šypsojosi, kad turo pradžiai pasirinko pilnatį. Muzikantai sugrojo naujausius singlus „Tavęs visi pasiilgo“, „Į taikinį“, „Meilė nesibaigia“, taip pat publikos puikiai pažįstamas dainas „Kino filmai“, „Amore“, „O mes prie jūros“, „Ji sako“, „Labas rytas“ ir kitas.

Pristatydamas titulinį albumo ir šio koncertų turo kūrinį „Nuo nulio iki mėnulio“, grupės vokalistas Maksas Melmanas sakė, kad šios dainos mintis viena – nereikia bijoti būti savimi, viskas pasiekiama, tereikia tik gerai atsispirti.

„Štai kad ir vakar – Kauno „Žalgiris“ visiems parodė, kad nuo nulio iki mėnulio ne tiek ir daug, su kuo ir sveikinam Kauno „Žalgirį“, – plojimų bangą klube sukėlė Maksas.

Praėjusią savaitę „Biplan“ pristatė animacinį šios dainos vaizdo klipą, kurį režisavo Irena Kunevičiūtė. Ateinantį šeštadienį, balandžio 27 dieną, „Biplan“ koncertuose Vilniaus klube „Tamsta“, o gegužės 3 dieną pasirodys Alytaus klube „Amigo“.

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą