Muzika

2019.04.19 15:14

Atlikėjas Sezzy pristato Turkijoje triumfavusią dainą: klipe - lietuvė sužadėtinė ir pikantiškos scenos

LRT.lt 2019.04.19 15:14

Lietuvos klubų lankytojams gerai žinomas turkų kilmės atlikėjas Sezeras Saylikas, daugeliui žinomas tiesiog kaip Sezzy, šiandien išleidžia savo naujos, didelio populiarumo sulaukusios dainos „Dimi” vaizdo klipą.

S. Saylikas-Sezzy jau seniai planavo pradėti muzikinius projektus savo gimtinėje Turkijoje. Po intensyvių vasaros koncertinių turų atlikėjas apsistojo sostinėje Stambule ir ėmė versti savo planus darbais.

Prieš savaitę jis išleido dainą „Dimi” (lietuviškai tai reikštų „ane”), kuri užkariavo muzikos reitingus, Lietuvos ,,iTunes” populiariausių kūrinių sąraše užėmė antrąją, o Turkijos – ketvirtąją vietą. Atlikėjas taip pat išleidžia dvi klubines šios dainos versijas.

Vaizdo klipas, didžiulės profesionalų komandos kruopščiai filmuotas tris dienas, išleidžiamas šiandien. Atlikėjo sužadėtinė Paula Poderytė ne tik pasirūpino išskirtiniu, prabangiu stiliumi, bet ir pati nusifilmavo jame.

Kartu su vaizdo klipu Sezzy suorganizavo didžiulį pasaulinį šokėjų projektą. 20 šokėjų iš 15 šalių pradėjo iššūkį – filmuoja ir socialiniuose tinkluose skelbia šokio pagal šią naująją dainą vaizdo įrašus. 

Pats atlikėjas šypsosi ir sako: ,,Šiuo metu – tikras darbų, idėjų ir projektų maratonas, bet džiaugiuosi, kad pavyko įgyvendinti būtent taip, kaip seniai svajojau. Kviečiu jus įvertinti dainą ir jos klipą!”