Muzika

2019.04.18 12:58

Žinomą dainą naujam gyvenimui prikėlęs Ovidijus Vyšniauskas prasitarė apie netikėtą aistrą

LRT.lt 2019.04.18 12:58

Atlikėjas Ovidijus Vyšniauskas, šiandien pristatantis naujai atgimusį kūrinį iš savo repertuaro, ėmėsi naujo iššūkio, kuris daug kam iš jo bičiulių atrodo kiek netikėtas.

„Atėjo pas mane kartą Ovidijus ir atsinešė visą glėbį kompaktinių plokštelių. Tokio rariteto jau senokai neteko matyti, ten buvo visa jo diskografija, daugybės dainų net nebuvau girdėjęs.

Ovidijus paprašė išsirinkti labiausiai patinkančias ir sukurti šiuolaikišką aranžuotę", - pasakoja kompozitorius ir dainų atlikėjas Stanislavas Stavickis-Stano.

Muzikos prodiuseris prasitarė, kad iš pirmo žvilgsnio paprasta užduotis atėmė daugybę laiko, dainos buvo viena gražesnė už kitą. Apsispręsti padėjo už lango bundantis pavasaris ir nauja bei labai netikėta Ovidijaus aistra - motociklai. 

Neseniai 60-metį atšventęs dainininkas nutarė išsilaikyti motociklo vairavimo teises. Toks sprendimas artimųjų aplinkoje sukėlė tikrą šoką.

„Jie man sakė, kam dabar prireikė to motociklo, juk visos viduriniojo amžiaus krizės tau turėjo pasibaigti dar praėjusiame tūkstantmetyje? Bet mano atsakymas paprastas - kada jei ne dabar? Visada norėjau lėkti su vėju, bet vis atidėliodavau", - juokiasi Ovidijus.

„Man reikia tavo artumos" - pavasariška ir linksma lyg motociklu lekiantis Ovidijus Vyšniauskas daina, kažkam priminsianti jaunystę, o kažkas galbūt ją atras pirmą kartą.