Naujienų srautas

Muzika2019.04.18 10:52

„Baltasis Kiras“ Šv. Kotrynos bažnyčioje surengs išskirtinį koncertą su choru

LRT.lt 2019.04.18 10:52

Gegužės 8 dieną grupė „Baltasis Kiras“ kviečia į išskirtinį koncertą Vilniuje. Šv. Kotrynos bažnyčioje vyksiančiame koncerte grupės atliekamas dainas papildys ypatingi kviestiniai svečiai, tarp kurių ne tik žinomi muzikantai, bet ir choras „Bel Canto“.

Šis koncertas – tai puiki proga gyvai išgirsti naujai suskambėsiančius „Baltojo Kiro“ kūrinius unikalioje aplinkoje.

„Baltasis Kiras“ – tai populiarus gyvos muzikos ansamblis, intensyviai koncertuojantis visoje Lietuvoje, festivaliuose, miestų šventėse, televizijų projektuose.

Šiuolaikinė lietuviška estrada jungiama su jausmingu bliuzu, energingu rokenrolu bei plačiomis šypsenomis. Tik gyvai grojanti muzikos grupė „Baltasis Kiras“ jau yra pasirodžiusi televizijos laidose „Auksinis balsas“, „Dainų daina“ bei „Mėnulio fazė“ bei yra grojusi didžiausiuose Lietuvos festivaliuose „Karklė“, „Galapagai“, „Granatos“, „Bliuzo naktys“ ir daugelyje kitų. Žymiausias „Baltojo Kiro“ hitas „Lūpytės“ skamba įvairiose radijo stotyse bei net kelių lietuviškų filmų garso takeliuose.

Grupės „Baltasis Kiras“ siela - charizmatiškasis lyderis Tautvydas Paulius Augustinas. Aplink jį sukasi visa grupės kūryba, veikla ir koncertai. „Baltasis Kiras“ save pristato kaip grupę, grojančią rokenrolo muziką, persmelktą lietuvių liaudies gimtojo sodžiaus ilgesio.

Du muzikos albumus jau išleidęs kolektyvas šių metų rudenį ruošiasi pristatyti trečiąjį, ilgiausiai ruoštą, albumą, kuriame bus tiek jau koncertuose per keletą metų patikrintos, tiek ir mažiau girdėtos, pastaraisiais metais sukurtos ir įrašytos, dainos.

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi