Naujienų srautas

Muzika2019.04.17 10:17

Grupė „ba.“ pristato kūrinį „Iliuzija“: tai stipriausia meilės daina naujame albume

LRT.lt 2019.04.17 10:17

Grupė „ba.“ šiandien pristato dainą „Iliuzija“. Tai – antrasis singlas iš būsimo grupės albumo „H8“, kurį gyvai grupė pristatys birželio 13 dieną A. Mickevičiaus bibliotekos kiemelyje, Vilniuje.

„Kaip bepažiūrėtum, „Iliuzija“ – stipriausia meilės daina albume“, – naują kūrinį pristato grupės lyderis Benas Aleksandravičius.

„Kartu su komanda ir artimais draugais, kurie jau girdėjo visą naują albumą, o ypač su grupe, labai tikim šia daina ir laikom ją viena iš albumo favoričių“, – priduria jis.

Pristatydami naują singlą, „ba.“ nariai atskleidžia, jog albumą „H8“ sudarys 10 dainų, tarp kurių bus galima rasti tiek šiandien pristatomą „Iliuziją“, tiek prieš porą savaičių išleistą pirmąjį singlą „Hirudinea“, o iki antro pilno „ba.“ albumo pristatymo koncerto grupės klausytojai galės susipažinti su visomis jame nugulsiančiomis dainomis.

Vasaros pradžioje išleidžiamas albumas „H8“ – pirmas, nuo pradžios iki pabaigos, naujausia grupės sudėtimi, kurią sudaro Dominykas Babikas, Nikita Voitov, Simonas Motiejūnas ir Benas Aleksandravičius, kurtas darbas.

„Normalu, kad šis albumas visiems mums buvo iššūkis, bet aš tikiu žmonėmis esančiais šalia manęs, tikiu dabartine grupe ir džiaugiuosi, jog kartu su šiuo etapu jie pagaliau gali jaustis pilnaverčiais „ba.“ grupės nariais, o ne tik nešančiais praeities vėliavą“, – teigia Benas Aleksandravičius.

Šiuo metu grupės nariai ir visa „ba.“ komanda taip pat ruošiasi ir vienam esminių šių metų įvykių – albumo „H8“ pristatymo koncertui. Jį birželio 13 dieną surengs išskirtinėje erdvėje – A. Mickevičiaus bibliotekos kiemelyje, Vilniuje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą