Naujienų srautas

Muzika

2019.04.16 14:39

Vilniuje pirmąsyk koncertuos JAV džiazo sensacija Kamasi Washingtonas

LRT.lt 2019.04.16 14:39

Melomanai antradienį sulaukė puikios žinios. Liepos 3 dieną Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje koncertuos garsus JAV džiazo muzikantas Kamasi Washingtonas, kurio muzika pastaruosius kelerius metus sulaukia geriausių kritikų įvertinimų.

Kamasi Washingtonas – muzikantas iš Los Andželo, kurio vardas šiandien bet kuriame džiazo festivalyje užrašytas riebiausiomis raidėmis.

Atlikėjas – jau patikrintas didžiųjų festivalių ir rimtų leidybinių kompanijų. Įvertintas „Grammy“ ir „Brit Awards“ apdovanojimuose Jo vardas linksniuojamas su Kendricku Lamaru, „Florence + The Machine“, Flying Lotusu, St. Vincent, „Run The Jewels“ ir kitais šviesuoliais. Net reperį Snoop Doggą jis vadina dėde.

Pagrindinis jo instrumentas – tenoro saksofonas. Apie jį šiandien kalba visi – Kanye Westas, Drake‘as ir net Rihanna. Pats Kamasi Washingtonas turi fenomenalią muzikantų grupę su dviem būgnininkais, todėl geriausiai jį vertina būtent gyvai.

Jis klauso visų geriausių, bet labiausiai tiki savimi. Washingtonas įsivaizduoja pasaulį kaip nesibaigiančių kovų vietą. Bet pats turi begalinį potencialą. Jei jis būtų išsiųstas į negyvenamą salą, jis vistiek toliau grotų tai, kas jam patinka.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą