Muzika

2019.04.10 09:29

Į Lietuvą atvyksta balsingieji italai „Il Volo“, sužavėję popiežių ir sužibėję „Eurovizijoje“

LRT.lt2019.04.10 09:29

Populiariausias pasaulyje italų dainininkų trio „Il Volo“ švenčia kūrybinės karjeros dešimtmetį ir ta proga pirmą kartą atvyksta į Lietuvą. Trio koncertuos rugsėjo 20 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

„Il Volo“ – tai Piero Barone, Ignazio Boschetto ir Gianluca Ginoble. Trys vaikinai 2009 m., būdami dar kone vaikai, buvo suburti į popklasikos trio, kaip simbolinė pamaina legendiniams tenorams – Placido Domingo, Jose Carrerui, Luciano Pavarotti.

Per dešimt metų jie sulaukė didžiulės sėkmės, pardavė milijonus įrašų visame pasaulyje, koncertavo su Barbra Streisand, Placido Domingo, Erosu Ramazotti, 2015 metais su daina „Grande Amore” dalyvavo „Eurovizijoje“ ir užėmė trečiąją vietą, o šių metų sausio mėnesį popiežiui Pranciškui viešint Panamoje, garsiąją „Ave Marija“ dainavo ne tik pontifikui, bet ir milijonams katalikų visame pasaulyje.

Grupės pasirodymas „Eurovizijoje“:

„Il Volo“ pasakiška istorija prasidėjo 2009 m., kai trys berniukai, kaip atskiri solistai dalyvavo talentų konkurse televizijoje „Rai 1”.

Ten juos pastebėjo legendinis italų muzikos prodiuseris Michele Torpedine, kuriam už sėkmingą karjerą turi būti dėkingos tokios legendos kaip Zucchero ir Andrea Bocelli.

Nuo to momento vaikinams prasidėjo ši, jau dešimt metų besitęsianti muzikinė pasaka. Jie buvo pirmieji italų atlikėjai, kurie pasirašė sutartį su „Sony Music“. Ne kartą buvo apdovanoti „Latin Grammy“ apdovanojimais, dalyvavo visuose pagrindiniuose JAV televizijų projektuose, jų koncertai ne tik gimtoje Italijoje, bet ir visoje Europoje, Šiaurės bei Pietų Amerikoje, Japonijoje vyko pilnutėlėse salėse.

Karjeros dešimtmečio proga „Il Volo“ pagaliau atvyksta ir į Lietuvą. Rugsėjo 20 d. gerbėjai juos galės išvysti Kauno „Žalgirio“ arenoje, kartu su Vytauto Lukočiaus vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.