Muzika

2019.04.09 17:34

Lietuvių atlikėja Aistay grįžta su nauju kūriniu: pagaliau atradau, kas yra mano muzika

LRT.lt2019.04.09 17:34

Lietuvos muzikos padangėje vėl pasirodo Aistė Tomkevičiūtė-Aistay, kuri šiandien po ilgos pertraukos pristato dainą „Surinksiu save“.

Anksčiau kūrusi lietuvišką muziką su Einiumi Jaručiu, išleidusi kelias hitais tapusias dainas su populiariu didžėjumi bei „Lithuania HQ“ kanalo bendraįkūrėju DWIN, šiandien atlikėja sako galiausiai atradusi tai, kas iš tiesų yra jos muzika.

Šiuo metu Aistay bendradarbiauja su perspektyviais, muzikos pasaulyje gerai žinomais kūrėjais – Niko Barisu ir Artiomu Penkevičiumi.

„Įvairūs muzikiniai eksperimentai ir projektai nutolino mane nuo mano vidinės muzikos. Žinoma, jie davė labai daug patirties, iš jų sėmiausi kūrybiškumo, išmokau daugybės dalykų.

Bet po visų bandymų vėl įsiklausiau į save, į savo muziką, ir supratau, jog nesuteikiu galimybės jai skambėti“, – sako atlikėja Aistay.

Svarbiausia Aistay idėja yra kurti šiuolaikišką muziką, išreiškiant jausmus, vidinį pasaulį.

„Itin kritiškai vertinu save, visuomet ieškau, ką galėčiau tobulinti, o šis procesas kūrėjui gali būti ir be pabaigos. Tad labai džiaugiuosi, jog šiandien galiu pristatyti ilgai brandintą dainą. Pagaliau surinkau save ir galiu su jumis tuo pasidalinti“, – sako A.Tomkevičiūtė.

Naujoji jos daina:

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt