Mokslas ir IT

2015.02.03 19:37

Prasideda registracija į konferenciją „Saugesnio interneto centro veiklos iššūkiai ir rezultatai“

LRT.lt2015.02.03 19:37

Prasideda registracija į vasario 10 d. vyksiančią nacionalinę Saugesnio interneto konferenciją. Dalyvauti kviečiami mokytojai, socialiniai pedagogai, mokyklų psichologai, švietimo įstaigų vadovai, organizacijų, dirbančių su mokyklomis, atstovai.

Prasideda registracija į vasario 10 d. vyksiančią nacionalinę Saugesnio interneto konferenciją. Dalyvauti kviečiami mokytojai, socialiniai pedagogai, mokyklų psichologai, švietimo įstaigų vadovai, organizacijų, dirbančių su mokyklomis, atstovai.

Organizatoriai primena, kad dalyvavimas yra nemokamas. Registracijų laukiame iki vasario 6 d. 15:00 val. Registracija bus nutraukta anksčiau, jeigu užsiregistruos 280 dalyvių. Kiekvienas dalyvis gaus pažymėjimą.

Daugiau informacijos rasite čia.

Renginio programa:

Vasario 9–14 d.

Renginiai Lietuvos bibliotekose

Vasario 9–14 d. dienomis asociacija „Langas į ateitį“ ir bendrovė TEO Lietuvos bibliotekas kviečia prisijungti prie Saugesnio interneto savaitės veiklų, skirtų suaugusiems, vaikams ir jaunuoliams. Bibliotekose bus galima stebėti šviečiamuosius filmus, atlikti žinių patikrinimo testus, dalyvauti konkursuose bei pamokėlėse apie saugų elgesį internete. Daugiau informacijos apie Saugesnio interneto savaitės veiklas ieškokite nuo vasario mėnesio artimiausioje bibliotekoje.

Vasario 9–13 d.

Projekto „Kam to reikia“ veiklos Lietuvos mokyklose

Vasario 9–13 d. profesinės savanorystės projektas „Kam to reikia!?“ 2015 metais jau antrą kartą prisijungia prie Saugesnio interneto dienai skirtų veiklų ir siūlo mokytojams ir mokiniams galimybę į savo mokyklą pasikviesti specialistus ir kartu aptarti šiandien aktualias saugumo internete temas. Daugiau informacijos rasite čia.
Vasario 9 d.

Tiesioginė transliacija internete „ Geros ir saugios interneto svetainės sukūrimo vadovas“

Vasario 9 d. 11 val. Jolanta Totoraitienė, LITNET KTU techninio centro vyresnioji IT specialistė ves internetinį seminarą „Kokia yra gera svetainė? Paprastumo ideologija“.

Tinklo (angl. Web) konsultanto patarimai kūrėjams: svetainės koncepcija, kūrėjo projektavimas, kūrybinis procesas, testavimas ir kt. Paskaita yra skirta tiems, kurie nori sukurti informatyvią ir saugią interneto svetainę. Nuorodą, kaip prisijungti prie seminaro transliacijos paskelbsime artėjant seminarui.

Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje

Kviečiame mokytojus rengti saugesnio interneto renginius savo mokyklose. Mokytojams siūloma ir viešai skelbiama medžiaga, kurią jie galės naudoti, rengdami renginius savo mokyklose. Juos užregistruodami, gaus pažymėjimus ir Saugesnio interneto užrašines bei bus informuojami apie visas SIC veiklas ir ambasadorių rengimą mokyklose

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt