Mokslas ir IT

2019.03.14 23:15

„Facebook“ paskelbė sutrikimų priežastį: kaltina serverio konfigūracijos pakeitimą

LRT.lt2019.03.14 23:15

„Facebook“ teigia, kad dėl ilgiausiai jo istorijoje trukusio sutrikimo kaltas „serverio konfigūracijos pakeitimas“, pranešė BBC.

„Vakar mes pakeitėme serverio konfigūraciją, kuri sukėlė kaskadinių problemų seriją. Todėl daugeliui žmonių buvo sunku pasiekti mūsų programas ir paslaugas“, – ketvirtadienį informavo „Facebook“.

Dėl daugiau nei 14 val. trukusio sutrikimo dauguma „Facebook“ produktų buvo neprieinami visame pasaulyje. Socialinių tinklų milžinas visą dieną neskelbė jokio šių sutrikimų paaiškinimo.

„Mes išsprendėme problemas ir mūsų sistemos atsigauna per pastarąsias kelias valandas. Labai atsiprašome už nepatogumus ir vertiname kiekvieno kantrybę“, – atsiprašė „Facebook“.

Kai kurie ankstyvieji pranešimai teigė, kad socialinis tinklas gali būti kibernetinės atakos objektas, bet „Facebook“ tai paneigė.

Paskutinį kartą „Facebook“ socialinio tinklo veikla su didesnėmis veiklos problemomis susidūrė 2008 m., kai naudotojų skaičius socialiniame tinkle siekė tik 150 mln. Dabar socialiniu tinklu per mėnesį naudojasi vidutiniškai 2,3 mlrd. naudotojų.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius