Naujienų srautas

Mokslas ir IT2013.11.25 15:50

Jau galima registruotis į konferenciją „TEDxVilnius 2014“

LRT.lt 2013.11.25 15:50

Ketvirtus metus iš eilės įvyksiančios konferencijos „TEDxVilnius“ organizatoriai praneša, kad lapkričio 25 d. prasideda artėjančio renginio dalyvių registracija.

Ketvirtus metus iš eilės įvyksiančios konferencijos „TEDxVilnius“ organizatoriai praneša, kad lapkričio 25 d. prasideda artėjančio renginio dalyvių registracija.

Tiesa, prieš įsigyjant bilietą, norintieji pirmiausia turės įtikinti organizatorius, kodėl būtent jie yra verti vietos „Teatro arenoje“, kur vasario 22 d. susiburs gausus būrys iniciatyvių, išsilavinusių, daug pasiekusių ar dar siekiančių žmonių iš Lietuvos ir užsienio.

Viena iš renginio organizatorių ir „TEDxVilnius“ atstovė spaudai Rūta Kruliauskaitė sako, kad šių metų dalyvių atranka nesiskirs nuo tos, kuri buvo vykdoma praeitais metais.

„Tai padeda atsijoti žmones, kurie į renginius eina tik dėl mados. Mūsų tikslas suburti po vienu stogu tuos, kurie ne tik nori pasiklausyti, ką sako pranešėjai ant scenos, bet ir trokšta dalintis savo nuomone bei patirtimi su kitais renginio dalyviais pertraukų metų“, – apsisprendimą paaiškino „TEDxVilnius“ atstovė.

Šiais metais bilietų į konferenciją kainos svyruoja nuo 105 Lt iki 350 Lt. Kiek sumokėti spręs patys dalyviai, kuriems paliekama teisė nuspręsti, kiek jiems atrodo verta galimybė dalyvauti „TEDxVilnius“ konferencijoje.

„Dalyvių registracija turėtų vykti iki gruodžio 15 d., tačiau iš patirties galiu pasakyti, kad viso laiko neprireiks ir laisvų vietų neliks anksčiau, tad registraciją gali tekti stabdyti kitu laiku nei esame suplanavę“, – sakė R. Kruliauskaitė.

Organizatoriai planuoja, kad renginyje dalyvaus maždaug tiek žmonių kaip ir praeitais metais – 800. Anot jų, labiau plėsti konferenciją kol kas nereikia, nes daugiausiai dėmesio jie skiria kokybei, o ne dydžiui.

Šių metų „TEDxVilnius 2014“ konferencijos tema – „The Future Is Ours…“. Jos pranešėjai kalbės apie švietimą ir jo ateitį, miestų transformaciją, technologijos poveikį pasauliui ir visuomenės vystymąsi. Renginys bus suskirstytas į 4 sesijas, kurių kiekvienoje bus skirta laiko ir meniniams pasirodymams, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Planuojama, kad konferencijoje pranešimus skaitys 20 įvairių sričių profesionalų iš Lietuvos ir užsienio. Renginį ves charizmatiškasis ankstesnių „TEDxVilnius“ konferencijų pranešėjas iš D. Britanijos – Marcusas Orlovsky.

Norintieji dalyvauti konferencijoje turėtų apsilankyti interneto svetainėje ir ten užpildyti registracijos anketą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi