Mokslas ir IT

2015.09.08 13:45

Buvo sutrikusi „Facebook“ veikla (papildyta)

DELFI.lt2015.09.08 13:45

Pirmadienį, apie 15:15 Lietuvos, laiku, sutriko didžiausio pasaulyje socialinio tinklo „Facebook“ veikla – šio tinklo naudotojai negali atnaujinti savo būsenos, rašyti komentarų ar asmeninių žinučių, nors peržiūrėti socialinio tinklo turinį galima taip, kaip įprasta. Apie 16:50 socialinis tinklas vėl pradėjo veikti kaip įprasta. Mikrotinklaraščių tinkle „Twitter“ publikuota gausybė pranešimų apie tai, kad su sutrikimais susidūrė daugybė žmonių įvairiose pasaulio šalyse, bet patys „Facebook“ atstovai kol kas per „Twitter“ neskelbia kokia yra sutrikimų priežastis ir kada ketinama padėtį normalizuoti. Per minutę „Twitter“ tinkle atsiranda apie 20 komentarų, kuriuose skundžiamasi „Facebook“ neveikimu (arba tuo džiaugiamasi) įvairiomis kalbomis - anglų, ispanų, kitomis. Linksmesni internautai džiaugiasi, kad neveikiant „Facebook“ mokslininkai jau iki dienos galo sugebės atrasti naujus vaistus nuo vėžio, kiti siūlo skubiai ištrinti iš draugų sąrašo visus, kurie jame nepageidaujami, o vėliau sakyti, kad taip nutiko dėl serverių gedimo.  

Pirmadienį, apie 15:15 Lietuvos, laiku, sutriko didžiausio pasaulyje socialinio tinklo „Facebook“ veikla – šio tinklo naudotojai negali atnaujinti savo būsenos, rašyti komentarų ar asmeninių žinučių, nors peržiūrėti socialinio tinklo turinį galima taip, kaip įprasta. Apie 16:50 socialinis tinklas vėl pradėjo veikti kaip įprasta.

Mikrotinklaraščių tinkle „Twitter“ publikuota gausybė pranešimų apie tai, kad su sutrikimais susidūrė daugybė žmonių įvairiose pasaulio šalyse, bet patys „Facebook“ atstovai kol kas per „Twitter“ neskelbia kokia yra sutrikimų priežastis ir kada ketinama padėtį normalizuoti.

Per minutę „Twitter“ tinkle atsiranda apie 20 komentarų, kuriuose skundžiamasi „Facebook“ neveikimu (arba tuo džiaugiamasi) įvairiomis kalbomis - anglų, ispanų, kitomis.

Linksmesni internautai džiaugiasi, kad neveikiant „Facebook“ mokslininkai jau iki dienos galo sugebės atrasti naujus vaistus nuo vėžio, kiti siūlo skubiai ištrinti iš draugų sąrašo visus, kurie jame nepageidaujami, o vėliau sakyti, kad taip nutiko dėl serverių gedimo.
 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt