Naujienų srautas

Mokslas ir IT2018.12.21 14:00

Nustebinkite savo Kalėdų akimirkomis: siūlo 3 programėles

LRT.lt 2018.12.21 14:00

Didžiųjų švenčių metu – gražių akimirkų netrūksta. Visas jas norisi užfiksuoti ir, žinoma, pasidalinti socialiniuose tinkluose, tik kaip išsiskirti intensyviame ir dažnai vienodame vaizdų sraute? Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas, pristato tris nuotraukų redagavimo programėles, sukurtas būtent Kalėdų laikotarpiui.

1. Telefone – kalėdinė fotobūdelė

Rudolfas, Kalėdų Senelis ar besmegenis? Nuotraukose visais šiais personažais galite tapti vos kelių mygtukų paspaudimu. Tereikia įsidiegti programėlę, veikiančią kaip šventinė fotobūdelė, ir pasiruošti linksmybėms.

„Apple“ telefonų savininkams sukurta „Christmas Booth: Photo Fun“, o naudojantiems „Android“ – „Christmas Photo Booth“ nuotraukų programėlė. Jose vaizdus redaguoti nesunku, tereikia pasirinkti arba galerijoje jau turimą kadrą, arba jį nufotografuoti su pačia aplikacija. Tuomet beliks nuotrauką apklijuoti skirtingų veikėjų atributais, kurių pasirinkimas itin platus: nuo elnio ragų iki gudrios Grinčo šypsenos.

Pranešimo autorių nuotr.

2. Nuotraukomis papasakota istorija

Kai svarbiausios šventinės akimirkos bus jau įamžintos, sujunkite jas į istoriją pasakojantį paveikslą. Tai padaryti padės programėlė „Pic Collage – Christmas Photo Editor & Card Maker“.

Naudojantis šia aplikacija, gražiausias švenčių nuotraukas galėsite sudėlioti į koliažus, o jiems parinkti įvairius fonus: nuo dekoruotų eglutėmis ar imbieriniais sausainiais iki išpuoštų rožiniais flamingais. Be to, šias kompozicijas galima paversti ir įvairių formatų atvirutėmis, o jas papildyti įvairiais šventiniais lipdukais bei linkėjimais.

3. Neįmanoma nesijuokti: šokantys elfai

Jei norite sukurti tikrai išsiskirtinius šventinius vaizdus ir dar prajuokinti kiekvieną šeimos narį, išbandykite programėlę „Elf Yourself“. Tai – viena populiariausių kalėdinių aplikacijų, vartotojus animuotuose vaizdo įrašuose paverčianti šokančiais elfais.

Programėlė veikia itin paprastai. Tiesiog įkelkite į ją (nuo 1 iki 5) savo ar artimųjų profilio nuotraukas ir spauskite „Let‘s dance“. Ekrane išvysite juokingai pagal kalėdinę melodiją šokančius elfus pažįstamais veidais. Šį filmuką galėsite išsisaugoti telefone ar pasidalinti juo socialiniuose tinkluose. Beje, vaizdo įrašus galima papildyti ir trumpais užrašais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi