Mokslas ir IT

2018.12.03 12:34

Dalis Lietuvos interneto vartotojų patyrė trikdžius

lrytas.lt 2018.12.03 12:34

Pirmadienio rytą, prieš 11 val. sutriko „Telia“ teikiamas ryšys. Portalo Lrytas.lt žiniomis, dėl šio ryšio sutrikimo nukentėjo net ir kitų ryšio teikėjų klientai – tų, kurie tarptinklinės jungties partneriais yra „Telia“, vartotojams krito ryšio greitis su užsieniu.

Lrytas.lt šaltinis pasakojo, kad prasidėjus ryšio sutrikimams prieš 11 val., Vilniuje veikianti jo įmonė gavo „Telia“ patvirtinimą apie sutrikimus. Šaltinis teigia, kad sutrikimai vyko ne vien Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje – ir truko apie pusvalandį.

Kitas šaltinis Lrytas.lt patvirtino, kad po sutrikimų sklandus ryšys atsistatė tik 11 val. 36 min., ir kad neveikė taip pat ir „Telia“ televizija – bet veikė mobilusis ryšys.

Susisiekus su „Telia” atstovu žiniasklaidai Andriumi Stasiulaičiu, šis netrukus išplatino pranešimą. 

Interneto sutrikimais skundėsi ir kiti interneto vartotojai. 

„Atsiprašome, kad dėl tinklo įrangos gedimo Lietuvoje pirmadienį apie valandą laiko prieš pietus „Telia“ mobiliojo ir fiksuotojo interneto paslaugos veikė su sutrikimais – kai kuriais atvejais nebuvo galima prisijungti prie interneto svetainių, o ypač prie užsienio. Balso paslaugoms gedimas jokios įtakos neturėjo“, – teigia A. Stasiulaitis.