Mokslas ir IT

2018.11.20 17:32

Visame pasaulyje sutriko „Facebook“ veikla

Ineta Nedveckė, LRT.lt2018.11.20 17:32

Antradienį visame pasaulyje sutriko socialinių tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ veikla.

Kaip rodė realiu laiku socialinių tinklų sutrikimus fiksuojantis žemėlapis „Downdetector“, veikla stringo visame pasaulyje. Su sutrikimais susidūrė ir vartotojai Lietuvoje.

17:30 val. sutrikimų registras dar buvo nuolat pildomas nusiskundimais.

15:30 val. beveik pusė besiskundžiančiųjų sakė, kad „Facebook“ visai neveikia, trečdalis negalėjo prisijungti, o kiti skundėsi, kad neveikia su socialiniu tinklu susijusios programėlės.

Vartotojai, kurie po kurio laiko visgi prisijungė, skundėsi, kad socialinis tinklas ir jo programėlės veikia labai lėtai, nerodomos feisbuko vartotojų nuotraukos, nėra galimybės prisijungti prie pokalbių programėlės „Messenger“. 

Neveikiančiu socialiniu tinklu skundėsi vartotojai iš viso pasaulio: Europos šalių, Kanados, Naujosios Zelandijos, JAV, Brazilijos, Indonezijos ir t. t. Tačiau ryškiausi neveikimo židiniai buvo matomi Europoje ir JAV. 

Problemų dėl feisbuko susirašinėjimo programėlės „Messenger“ buvo kilę ir pirmadienio vakarą. Tuomet specialistai galimą sutrikimą sieja su naujos „Messenger“ funkcijos – žinučių ištrynimo – įdiegimu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt