Mokslas ir IT

2018.09.13 15:23

Naujųjų „iPhone“ užsakymų registracija Lietuvoje – nuo penktadienio

LRT.lt 2018.09.13 15:23

„Apple“ trečiadienį pristačius tris naujus išmaniuosius telefonus, Lietuvos telekomunikacijos pradeda skelbti, kada bus galima mūsų šalyje užsisakyti naujųjų „iPhone“.

„Tele2“ skelbia, kad išankstinių flagmanų „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ užsakymų, kurių vykdymas prasidės rugsėjo 21 d., registraciją startuos jau šį penktadienį. Pirmieji „Apple“ flagmanus įsigyti galės iš anksto užsiregistravę interneto parduotuvėje.  Telefonus įsigyti bus galima jau nuo rugsėjo 28 d.

Kaip LRT.lt atsiųstame pranešime spaudai teigia „Bitė Lietuva“ atstovai, naujuosius „Apple“ įrenginius bendrovė pristatys ir pasiūlys įsigyti nuo rugsėjo 28 dienos („iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“) bei nuo spalio 26 dienos („iPhone XR“), teigiama pranešime. Išankstiniai „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ užsakymai prasidės kitą penktadienį, rugsėjo 21 dieną, o „iPhone XR“ – spalio 19 dieną.

„Telia“ taip pat skelbia, kad naujieji „Apple“ išmanieji telefonai „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ šalį pasieks rugsėjo 28-ąją, o „iPhone Xr“ modelio prekyba jų salonuose prasidės spalio 26 dieną.