Mokslas ir IT

2018.06.20 17:42

Išmaniosios programėlės jūsų kūnui, širdžiai ir sielai

LRT.lt2018.06.20 17:42

Norite pagaliau pradėti sportuoti, tačiau vis nerandate laiko apsilankyti sporto klube? Šiandien mobiliųjų programėlių parduotuvėse apstu programėlių, kurios skirtos sportuojantiems namie. Birželio 21 d. minint Pasaulinę jogos dieną siūlome išbandyti programėles, kurios padės sportuoti tinkamiausiu metu ir patogiausioje vietoje. Nuo jogos ir meditacijos jūsų dvasinei savijautai gerinti iki 7 minučių treniruočių per dieną jūsų kūnui stiprinti, rašom pranešime spaudai.

„Daily Yoga“

„Daily Yoga“ yra viena populiariausių nemokamų jogos pamokų programėlių, kurią kiekvienas gali lengvai įdiegti ir savo telefone. Didžiausia jogos pozų bazė talpina daugiau nei 100 jogos ir meditacijos pamokų, kurios skirtos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Taip pat ši programėlė turi didžiausią pasaulio jogos bendruomenę, kurios nariu galite tapti ir jūs. Kiekvienas vartotojas gali pasirinkti jogos kategoriją pagal save, o tam, kad jūsų širdį užlietų ramybė, galėsite klausyti ir jums labiausiai patinkančios muzikos.

Jogos ir meditacijos pamokos padės ne tiks sulieknėti ir jaustis sveikesniems, tačiau pajausti ir sielos ramybę. Todėl net atlikus keletą pratimų prieš miegą, nesutrikdysite savo poilsio, o atvirkščiai, jis bus daug efektyvesnis. Programėlės kūrėjų tikslas – padėti žmonėms atrasti save ir jaustis geriau vos per kelias savaites.

„Daily Yoga“ programėlę galite atsisiųsti čia: https://bit.ly/1gvBA7I

„S Health“

Sveiką gyvenimo būdą mėgstantiems siūloma programėlė „S Health“, kuri seka ja besinaudojančio vartotojo gyvenimo ritmą, miegą, mitybą, per dieną nueitų žingsnių skaičių, skaičiuoja sudegintas kalorijas ir atlieka kitus veiksmus.

Taip pat į telefoną įdiegta programėlė pagal vartotojo daromą progresą pateikia savo įžvalgas. Viskas, ką reikia daryti atsisiuntus šią programėlę, tai nustatyti savo tikslus, o pati „S Health“ vartotojui primins, ką dar reikia padaryti, kad jie būtų pasiekti arba pasveikins įvykdžius dienos misiją.

Su šia programėle galima sekti savo sveikatingumą, pavyzdžiui, stebėti gliukozės kiekį kraujyje ar širdies susitraukimų dažnį, stebėti, ką vartojate bei registruoti savo maistą. „S Health“ gali sinchronizuoti išmaniuosius laikrodžius, apyrankes ar kitus įrenginius bei kitas su sveikata susijusias programėlėmis.

„S Health“ programėlę galite atsisiųsti čia: https://bit.ly/1ImwCuq

Artem Bali/Unsplash nuotr.

„Asana Rebel“

„Joga, įkvėpta fitneso“ – trys žodžiai, kurie viską pasako apie šią programėlę. Jogos ir fitneso pamokų kombinaciją kiekvienas norintis gali lengvai turėti tiesiog savo kišenėje. Ekspertų sukurtos aukštos kokybės programos padeda sulieknėti, padailinti kūno linijas ar pradėti sveiką gyvenimo būdą. Iš penkių svarbiausių kategorijų galima rinktis vartotojo lūkesčius labiausia atitinkančias modernios jogos pamokas.

„Asana Rebel“ programėle turi pritaikytas trumpas sesijas tiems, kurių gyvenimas įtemptas ir labai užimtas. Pratimai gali būti atliekami bet kuriuo metu ir jums patogioje vietoje, todėl pradėti sportuoti galime net ir darbe pietų pertraukos metu. 

„Asana Rebel – Yoga Inspired Fitness“ programėlę galite atsisiųsti čia: https://bit.ly/2sw1qaM

„Seven – 7 Minute Workout Training Challenge“

Ar žinojote, kad maksimalią naudą savo kūnui pasiekti galite vos per 7 minutes? Būtent nemokama programėlė „Seven“ gali tuo pasirūpinti. Geriausią treniruočių planą galima gauti pasirinkus vieną iš trijų kategorijų pagal asmeninius poreikius – kūno linijoms dailinti, kūnui stiprinti ar svoriui mažinti. Personalizuotos treniruotės užtikrins, kad kūnas gautų visą maksimalią naudą, kurios jam reikia.

Svarbiausia, kad šių treniruočių metu vartotojui nereikia jokios specialios įrangos, todėl pratimai gali būti atliekami jums patogiausioje vietoje. Skirkite reguliariai vos 7 minutes per dieną, kad pasiektumėte geriausių rezultatų

„Seven – 7 Minute Workout Training Challenge“ programėlę galite atsisiųsti čia: https://bit.ly/1DaEHlh

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt