Mokslas ir IT

2018.05.06 12:01

Išmaniosiose vestuvėse – ir iš kvietimų „iššokantys“ jaunieji

Vienoms tuoktis nusprendusioms poroms vestuvės asocijuojasi su tradicijomis, kitos pasitelkia išmaniąsias technologijas. Apie tai, kokias technologijas renkasi jaunieji, pasakoja technologijų ekspertas, Robotikos mokyklos vadovas Paulius Briedis.

„Šiuolaikinės tradicijos galbūt yra ne tokios kaip anksčiau. Dabar jos yra labai susijusios su technologijomis. Kvietimai siunčiami elektroniniu paštu arba per specialias programėles, kuriose „iššoka“ jaunieji ir pakviečia gyvai, ir galima atsakyti, ar mes eisime, ar neisime į tas vestuves“, – naujovėmis dalijasi P. Briedis.

Technologijų ekspertas pastebi, kad vestuvių planavimui jau pasitelkiami tokie sudėtingi kalendoriniai įrankiai, kuriais naudojasi statybų ir architektūros komandos, tarpusavyje derinančios sudėtingus veiksmus.

Planuojant šventės detales taip pat galima pasitelkti programėles.

„Galima susiplanuoti savo šventės vietą taip, kaip norime, kad ji kaip iš pasakos atrodytų, ir joje net galima pasivaikščioti virtualioje erdvėje“, – sako P. Briedis.

Išmaniųjų telefonų programėles galima pasitelkti ir norint vienoje vietoje surinkti visų vestuvių dalyvių padarytas nuotraukas ir vaizdo įrašus.

Išsamiau apie nuotraukų būdeles, dronus, 3D spausdintuvus ir kitus šventės atributus – įraše.