Mokslas ir IT

2018.05.03 13:52

LOGIN 2018 interneto apdovanojimai grįžta: nuo šiol mažiau yra daugiau

LRT.lt 2018.05.03 13:52

Inovacijų festivalis LOGIN 2018 dešimtąjį kartą kviečia varžytis dėl geriausių interneto projektų titulų „Internet Awards“ apdovanojimuose. Agentūros ir įmonės iki birželio 1 d. gali teikti geriausius savo interneto projektus, kuriuos vertins interneto turinio profesionalų komisija, o dešimtadalį balo lems internetu atiduoti balsai, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Prie „Internet Awards“ organizavimo prisijungus didžiausiai Lietuvoje mobiliųjų aplikacijų ir interneto sprendimų įmonei „Mediapark“, buvo išgryninta 11 svarbiausiųjų kategorijų, apimančių aktyviausias Lietuvos interneto rinkos dalis.

Šiais metais savo projektus gali nominuoti interneto puslapių (produkto/paslaugos, įmonės, e. prekybos kategorijos), mobiliųjų aplikacijų (produkto/paslaugos ir e. prekybos kategorijos), žaidimų, žiniasklaidos kanalų kūrėjai, taip pat visais skaitmeniniais kanalais vykstančių (komercinė ir pelno nesiekianti kategorijos) bei ICO kampanijų organizatoriai.

Atskirai galima nominuoti internete labiausiai matomus žmones – įtakingiausias jų bus išrinktas viešo balsavimo būdu.

„Lietuvių pasiekimai internete ne tik atskleidžia mūsų šalies potencialą, bet ir motyvuoja, skatina pasitempti visą rinką“, – sako festivalio LOGIN 2018 direktorė Indrė Chevalier.

Ji pabrėžia, kad šįmet nuspręsta sumažinti bendrą nominacijų kategorijų skaičių ir palikti tik tas, kuriose iš tiesų sukuriama daug vertingo turinio. Be to, šįmet suburtos profesionalios projektų vertinimo komisijos balsas bus lemiamas – ji skirs iš viso 90 proc. vertinimo balsų. „Transformuojamės į profesionalams skirtą platformą“, – „Internet Awards“ pokyčius apibendrina I. Chevalier. 

Geriausi Lietuvos interneto kurinio kūrėjai bus apdovanoti „Internet Awards“ vakare Vilniuje birželio 6 d.

Daugiau informacijos apie LOGIN 2018 „Internet Awards” rasite čia: https://login.lt/internet-awards/