Naujienų srautas

Mokslas ir IT2018.03.28 12:24

Didėja naujos „Golang“ programavimo kalbos populiarumas

LRT.lt 2018.03.28 12:24

Prieš kurį laiką atsiradusiai „Golang“ programavimo kalbai prognozuojama perspektyvi ateitis – tikimasi, kad ji taps viena iš pagrindinių programavimo kalbų. Lietuvoje „Golang“ naudojama jau ne tik pavienių programuotojų – išmanių ir inovatyvių IT paslaugų bendrovė „TeleSoftas“ aktyviai ėmėsi vystyti projektus šia kalba bei burti ir didinti „Golang“ programuotojų komandą.

Atviro kodo „Golang“ programavimo kalba leidžia lengvai sukurti paprastą, patikimą ir veiksmingą programinę įrangą. Pasak IT paslaugų bendrovės „TeleSoftas“ Gamybos skyriaus vadovo Šarūno Putriaus, „Golang“ patraukli programuotojams, nes 2009 m. ją kurdama „Google“ atsižvelgė į šių dienų realijas, naudojamą įrangą, todėl programuotojai apie ją pozityviai atsiliepia, noriai su ja dirba.

Šia kalba ne tik lengviau dirbti patiems programuotojams, pagrindinis jos privalumas yra ir tas, kad ji pritaikyta dideliems krūviams, ja sukurta programinė įranga gali būti skirta naudoti daug vartotojų, atlikti daug užduočių, taigi puikiai tinka efektyvinti net ir labai sudėtingus veiklos procesus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi