Mokslas ir IT

2018.03.02 10:01

„Samsung“ Lietuvoje pristatė „Galaxy S9“ flagmaną

LRT.lt 2018.03.02 10:01

Ketvirtadienio vakarą pristatyti naujieji „Samsung Galaxy S9“ ir „S9+“ flagmanai. Kiekvienas renginio svečias buvo kviečiamas interaktyviose zonose išbandyti naujojo „Samsung Galaxy S9“ kameros galimybes. Buvo įrengtos specialios fotobūdelės, kur susirinkusieji fotografavosi bei filmavosi naudodamiesi naujaisiais flagmanais. Pristatymo svečiai taip pat galėjo išbandyti „Samsung Dex“ stotelę, kuri telefonu leidžia naudotis kaip kompiuteriu.  

„Keičiantis bendravimo stiliui, stiprėjant saviraiškos poreikiui keičiasi ir tai, kaip mes naudojame telefoną“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje. – „Galaxy S9“ yra naujos kartos telefonas, suteikiantis išskirtines saviraiškos galimybes ir sukurtas vartotojams, kurie trokšta dalintis savo gyvenimo įspūdžiais ir akimirkomis su kitais. To pagrindas – naujoviška kamera, kuri įgalina vartotojus fotografuoti ir filmuoti telefonu bet kokioje aplinkoje ir kurti unikalų turinį“.

Nuo kovo 16 d. naujuosius flagmanus bus galima įsigyti specializuotose „Samsung“ ir bendrovės išmaniųjų telefonų platintojų parduotuvėse. Vartotojai galės pasirinkti iš kelių įrenginio spalvų – vidurnakčio juodos, koralų mėlynos ir naujo atspalvio – alyvų violetinės.