Mokslas ir IT

2017.11.15 11:58

Vilniuje prasidėjo didžiausia Baltijos šalyse programuotojų konferencija

LRT.lt 2017.11.15 11:58

Trečiadienį Vilniuje prasidėjo programuotojų konferencija „Build Stuff“. Penkias dienas truksianti programuotojų šventė šiemet sutrauks daugiau nei 1200 technologijų entuziastų iš 40 pasaulio šalių.

Į didžiausią Baltijos šalyse konferenciją programuotojai atsinešė ne tik kompiuterius ar gitaras, bet ir trijų metrų guminį ančiuką, simbolizuojantį ir vaikų svajonių išpildymą, ir programinio kodo klaidos ištaisymo procesą.

„Build Stuff” įkūrėja Neringa Young sako, kad konferencija dažnai būna paskata tarptautines technologijų bendroves pradėti domėtis Lietuva ir jos investicine aplinka.

Pasak renginio įkūrėjos, konferencija pritraukė ne tik tarptautinių bendrovių „WIX”, „DevBridge”, „Macaw”, „Cognizant”, „RedHat” atstovus, bet ir technologijų industrijos žvaigždes.

„Build Stuff” konferencijoje pranešimus skaitys „blockchain” technologijos žinovas „Ivan On Tech”, buvęs „Kickstarter” platformos technologijų vadovas James Turnbull, šiuo metu viena garsiausių programuotojų-lektorių Linda Rising, kuri savo karjerą pradėjo perkopusi ketvirtą dešimtį, ir dar 70 kitų šios srities profesionalų. 

Konferencija vyks lapkričio 15–19 dienomis Vilniuje.

Išsamiau apie „Build Stuff“ – įraše.