Mokslas ir IT

2017.11.03 09:22

Buvo dingusi D. Trumpo „Twitter“ paskyra

LRT RADIJAS, LRT.lt, BNS 2017.11.03 09:22

Socialiniame tinkle „Twitter“ trumpam – 11 minučių – buvo dingusi prezidento Donaldo Trumpo paskyra, tačiau netrukus ji buvo vėl atkurta. Už tai buvo atsakingas paskutinę darbo dieną įmonėje dirbęs asmuo.

Iš pradžių „Twitter“ pranešė, kad prezidento paskyra „netyčia išjungta dėl žmogaus klaidos“, bet vėliau nurodė, kad tai buvo iš darbo išeinančio darbuotojo pokštas.

„Išsiaiškinome, kad paskyrą išjungė „Twitter“ klientų aptarnavimo centro darbuotojas paskutinę savo darbo įmonėje dieną“, – sakė „Twitter“.

„Atliekame išsamią vidinės tvarkos peržiūrą“, – oficialioje vyriausybės „Twitter“ paskyroje rašo socialinis tinklas.

 Prezidentas yra labai aktyvus „Twitter“ naudotojas, dažnai čia paskelbiantis svarbiausias savo įžvalgas ar net valstybinius sprendimus.

Jis turi beveik 42 milijonus sekėjų.

Iš pradžių manyta, kad „Twitter“ sąmoningai išjungė prezidento paskyrą, bet jai vėl pradėjus veikti, interneto komentatoriai nepraleido progos pasišaipyti.

„Trumpo „Twitter“ neveikė 11 minčių, ir man staiga pasirodė, kad grįžau į tikrovę, kur viskas nėra taip prakeiktai absurdiška“, – savo paskyroje rašė didelį populiarumą socialiniuose tinkluose pelnęs filmų „Žvaigždžių kelias“ aktorius George`as Takei.

D. Trumpo oficialioji Baltųjų rūmų paskyra @POTUS, turinti 20,9 milijonų sekėjų, per šį incidentą nebuvo paveikta.

Vėl pradėjus veikti jo asmeninei paskyrai, D. Trumpas apie jos išjungimą nieko nesakė, bet parašė keletą žinučių kitomis temomis.