Mokslas ir IT

2017.09.13 14:38

Kuo bandys sužavėti naujasis „iPhone X“?

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2017.09.13 14:38

Išmaniuosius telefonus išradusi ir išgarsinusi kompanija „Apple“ antradienį vėlai vakare pristatė savo naujausius produktus. 

Pirmas jų – trečiosios kartos išmanusis laikrodis. „Apple“ laikrodžiai gavo SIM korteles ir galės veikti kaip telefonai bei jungtis prie interneto 4G ryšiu. Toks laikrodis, kuris, beje, galės stebėti ir daug širdies funkcijų, kainuos apie 400 JAV dolerių.

Vėliau pristatytas ir naujausias bei brangiausias „Apple“ telefonas „iPhone X“. Šis telefonas turi beveik 6 colių įstrižainės OLED ekraną ir atrakinamas atpažinus savininko veidą net ir tamsoje.

Šis daugiau kaip tūkstantį eurų kainuosiantis telefonas leis geriau išnaudoti programas, derinančias realios aplinkos vaizdus su virtualia realybe. Tai itin įspūdingai atrodo žaidimuose, navigacijoje bei prekyboje, kai galima apžiūrėti virtualų perkamą daiktą realioje jam skirtoje vietoje. 

„Bitė Lietuva“, oficialus „Apple“ partneris Lietuvoje, trečiadienį ryte pranšė, kad išankstinius užsakymus „iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“ pradės rugsėjo 22 dieną, o įrenginiai juos užsisakiusius klientus ir salonus pasieks rugsėjo 29 dieną. „iPhone X“ iš anksto užsisakyti bus galima nuo spalio 27 dienos, o pirkėjus ir salonus jie turėtų pasiekti lapkričio 3 dieną. Tokiomis pat dienomis išmaniuosius žada pristatyti ir „Tele2“.

„Apple“ produktų pristatymo vaizdo įrašas:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.