Mokslas ir IT

2017.09.05 15:08

Socialiniai tinklai: kaip atkreipti į save dėmesį?

„Mūsų gyvenimas dabar yra labai didelio tempo, o informaciją mes greičiausiai priimame ir suvokiame kalbėdami vaizdais. Todėl pirmiausia turime komunikuoti vaizdu, perteikti emociją, nuotaiką. Pagrindinis patarimas, kurį duodu verslams, – naudokite veidus. Veidai, nuotraukos, stiprios emocijos geriausiai komunikuoja idėją ir atkreipia dėmesį“, – apie komunikaciją socialiniuose tinkluose kalba socialinių medijų ekspertas Domantas Širvinskas.

Pasak socialinių medijų eksperto, socialiniai tinklai buvo išrasti tam, kad pradėtume bendrauti tarpusavyje.

„Bet natūralu, kad, pavyzdžiui, verslui atrandant šią priemonę, kokia ji yra stipri ir galinga, jis pradėjo bendrauti su savo pirkėjais, klientais, politikai – su rinkėjais, ekspertai skleidžia savo žinias ir nuomones“, – vardija D. Širvinskas.

TNS tyrimo duomenimis, lietuviai labiausiai naudojasi „Facebook“ programėle. Šiek tiek mažiau svarbios – „Facebook Messenger“ ir „Gmail“ programėlės.

„Tai parodo, koks svarbus lietuviams yra „Facebook“, nes čia buvo klausimas, ką jūs pirmiausiai instaliuotumėte į savo išmanųjį telefoną, jei jį turėtumėte tuščią“, – paaiškina D. Širvinskas.

Išsamiau – įraše.