Mokslas ir IT

2017.08.23 19:22

Pasauliui pristatytas „Samsung Galaxy Note 8“

LRT.lt 2017.08.23 19:22

„Samsung Electronics“ pristatė „Galaxy Note 8“ – naujos kartos „Note“ serijos išmanųjį. Naujasis telefonas pasižymi didesniu „Infinity“ ekranu, patogiai telpančiu vienoje rankoje, rašikliu „S Pen“, leidžiančiu patogiau komunikuoti, ir geriausia kada nors sukurta „Samsung“ išmaniojo kamera, fiksuojančia itin aukštos kokybės nuotraukas, rašoma pranešime spaudai.  

„Džiaugiamės, kad „Note“ gerbėjų gretos tiek pasaulyje, tiek ir Lietuvoje neretėja. Būtent jie buvo nenutrūkstantis įkvėpimo šaltinis, kuriant naująjį modelį, – pranešime spaudai cituojamas Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje. – Nuo „Infinity“ ekrano iki išmanesnio „S Pen“ bei galingiausios dvigubos kameros – patobulintos savybės leis žmonėms su šiuo telefonu daryti dalykus, kurie anksčiau neatrodė įmanomi.“

Lietuvos vartotojai, iš oficialių pardavėjų užsisakę „Galaxy Note 8“ iš anksto, dovanų gaus naujausią įrenginį „Samsung Dex“. Šis prietaisas leidžia išmanųjį telefoną sujungti su monitoriumi, klaviatūra bei pele. Naudojantis „Samsung Dex“ galima redaguoti dokumentus, rodyti prezentacijas, žaisti žaidimus ir peržiūrėti kitą turinį, esantį telefone, didesniame ekrane. Dėl naujos vartotojo sąsajos, naudojantis šiuo įrenginiu ir „Galaxy Note 8“, galima dar paprasčiau ir greičiau pasiekti įvairias programėles, atlikti keletą užduočių vienu metu bei naudotis praplėsta programėlių ir paslaugų, skirtų darbui bei pramogoms, ekosistema.   

Pirmasis „Note“ buvo pristatytas dar 2011 metais. Paskutinis šios serijos išmanusis „Samsung Galaxy Note 7“ buvo masiškai atšaukiamas iš rinkos paaiškėjus, kad jo baterija gali savaime susprogti. Tai buvo pirmasis išmanusis telefonas, kurį uždrausta įsinešti į lėktuvų salonus.