Naujienų srautas

Mokslas ir IT2017.06.07 12:48

„Samsung“ pristato atnaujintą „Galaxy J“ telefonų seriją

LRT.lt 2017.06.07 12:48

„Samsung Electronics“ pristato naujausią „Galaxy J“ išmaniųjų telefonų seriją. Į Lietuvos parduotuves liepos mėnesį atkeliausiantys modeliai „Galaxy J7“, „J5“ ir „J3“ pasižymės galingomis techninėmis savybėmis, patobulinta kamera bei stilingu metaliniu dizainu.

Didžiausios įstrižainės išmanusis „Galaxy J7“ pasižymi metaliniu korpusu ir Full HD „Super AMOLED“ ekranu. Telefonas taip pat aprūpintas ilgiau tarnaujančia baterija bei 3 GB RAM atmintimi. Išmaniajam būdingas supaprastintas kameros valdymas bei padidintas pikselių skaičius: ir galinė, ir priekinė kameros turi 13 megapikselių, o LED blykstė leidžia netgi prasto apšvietimo sąlygomis išgauti ryškias ir kokybiškas nuotraukas. Dar vienas patobulinimas – modeliuose „Galaxy J7“ ir „J5“ nuo šiol integruotas pirštų atspaudo skaitytuvas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Stilingu metaliniu dizainu bei Full HD „Super AMOLED“ ekranu pasižymi ir kiek mažesnis bei kompaktiškesnis „Galaxy J5“. Įrenginys taip pat turi 13 megapikselių priekinę bei galinę kameras, o jo atmintis gali būti praplečiama įdėjus iki 256 GB talpos microSD kortelę. Greitesnis 1,6 GHz procesorius paverčia „J5“ kaip niekada galingu.  

Tą pačią metalinio dizaino liniją išlaikantis, tačiau mažiausio dydžio „Galaxy J3“ gali sutalpinti tiek pat duomenų, kiek ir „J7“ ar „J5“ – jis pasižymi 16 GB vidine atminti bei 2 GB RAM. Pagerintos ir jo kameros galimybės: nuo šiol šis modelis pasižymi 13 megapikselių priekine kamera bei tiksliu automatiniu fokusavimu. Galiausiai, siekiant apsaugoti telefone esančius duomenis, „Galaxy J3“ galima naudotis itin patikima saugumo platforma „Samsung Knox“.  

Prekyba „Galaxy J“ telefonais Lietuvoje prasideda nuo liepos mėnesio.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą