Naujienų srautas

Mokslas ir IT2017.05.25 07:03

Sostinėje prasidėjo LOGIN festivalis

Vilniuje prasidėjo didžiausias technologijų ir inovacijų festivalis Baltijos šalyse LOGIN. Šiemet jis rengiamas 11-tą kartą. Čia pranešimą skaitys ir į Lietuvą atvykstantis Europos Komisijos pirmininko pavaduotojas, kuris taip pat planuoja su šalies vadovais aptarti Europos Sąjungai svarbius energetikos klausimus. Ketvirtadienį ir penktadienį LRT TELEVIZIJA tiesiogiai transliuos LOGIN konferenciją iš LRT salės Mažajame teatre. 

Europos Komisijos pirmininko pavaduotojas, atsakingas už energetikos saugumą, Marošas Šefčovičius kuruoja Europos Sąjungos išmaniųjų miestų iniciatyvą. Ja skatinama miestus projektuoti ir tvarkyti taip, kad juose būtų suvartojama kuo mažiau energijos. Apie tai jis turėtų skaityti pranešimą technologijų ir inovacijų konferencijoje LOGIN.

Tai bus vienas iš 200-tų planuojamų pranešimų konferencijoje. Patirtimi ir įžvalgomis dalinsis verslo lyderiai, informacinių technologijų, inovacijų, finansų technologijų specialistai iš Lietuvos ir užsienio.

Taip pat vyks „Startuolių mugė“, kurioje bus galima susipažinti su įdomiausiais šalyje sukurtais inovatyviais verslais, o kūrybinėse dirbtuvėse, lankytojai galės susikonstruoti savo robotą, pagroti lazeriniais instrumentais ar pradėti ruoštis Marso kolonizacijai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi