Mokslas ir IT

2017.05.23 13:28

Dar labiau išaugęs LOGIN festivalis pasitinka įkvepiančių pranešėjų gausa

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.05.23 13:28

Trečiadienį oficialiai prasideda inovacijų ir technologijų festivalis LOGIN – Vilniaus „Tech Parke“ startuos LOGIN „Startup Fair“. Vėliau festivalis tęsis ir persikels į skirtingas miesto erdves, kur vyks tradiciniai LOGIN renginiai. Pasak organizatorių, šiemet festivalis išaugo ir siūlys platesnį temų ratą nei pernai.

Pasak festivalio sumanytojo Arnoldo Rogoznyj, festivalyje laukiama apie 6 tūkst. dalyvių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Taip pat renginys šiemet išsiskiria ir pranešėjų skaičiumi (šiemet jis išaugo iki beveik 200) bei temų spektru.

Festivalyje pranešimą skaitys ir legendinis JAV Kovos su narkotikais valdybos agentas Steve`as Murphy, padėjęs sugauti narkobaroną Pablą Escobarą, taip pat laukia susitikimas su kompanijos „Nasdaq“ prezidente Adena Friedman, finansinių sprendimų startuoliu Nikolajumi Storonskiu, agentūros „The Marketing Zen Group“ vadove Shama Hyder, kiborgu prisistatančiu žurnalistu Franku Swainu ir kitomis įdomiomis asmenybėmis.

Festivalio direktorė Ieva Dirvonskaitė taip pat atkreipia dėmesį, kad LOGIN išsikelia iš „Litexpo“ parodų rūmų salių ir ateina į miestą – renginys vyks skirtingose Vilniaus erdvėse.

Daugiau apie tai – įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.