Mokslas ir IT

2017.05.16 13:24

„LOGIN Startup Fair“ – profesionali meistriškumo mokykla startuolių kūrėjams

LRT.lt2017.05.16 13:24

Gegužės 24-tąją prasidės technologijų ir inovacijų festivalis LOGIN, kurio startuolių kūrėjams skirtame renginyje „LOGIN Startup Fair“ dalyvaus daugiau nei 50 atrinktų perspektyviausių startuolių bei daugiau nei 30 vietinių ir užsienio rizikos kapitalo fondų. Tokia dalyvių įvairovė ne tik atvers neribotas kontaktų mezgimo galimybes, bet ir leis išgirsti žymiausių rinkodaros, pardavimų ir kitų sričių profesionalų patarimus. Pasak organizatorių, ryškiausiu „LOGIN Startup Fair“ akcentu išskiriama didelio pasisekimo sulaukusi meistriškumo mokykla su savo srities profesionalais startuolių kūrėjams, rašoma pranešime spaudai.

„Šis renginys patrauklus tuo, kad jo lankytojai pagal savo domėjimosi sritis galės pasirinkti skirtingų formatų pramogas ir užsiėmimus, taip „susikomplektuodami“ savo programą. Tačiau didžiausia naujovė – meistriškumo užsiėmimai, skirti startuolių industrijos profesionalams. Startuolių įtaka šalies ekonominiam klimatui bei jos įvaizdžiui pasaulyje – vienareikšmiška ir nenuneigiama, tačiau koncentruotų mokymų ir įvairiapusės gerosios patirties perdavimo iki šiol nebuvo, tad šią spragą bandysime ištaisyti. „LOGIN Startup Fair“ renginio metu bus įvairių užsiėmimų, didinančių Lietuvos startuolių konkurencingumą: apie pardavimus, kainodarą, rinkodarą, verslumą, rizikos kapitalo fondo pritraukimą, intelektinės nuosavybės teisę, savo verslo istorijos pasakojimą, įgūdžių lavinimą ir visa kita, kas padėtų pradedant ir vystant savo verslą“, – sako renginį organizuojančios VšĮ „Versli Lietuva“ startuolių platformos „Startup Lithuania“ vadovė Rimantė Ribačiauskaitė.

Minėtas meistriškumo pamokas ves skirtingų sričių profesionalai: „Partner Value“ prezidentas ir CEO Zvika Kezure, C lygio patarėjas aukštos augimo stadijos startuoliams Omaras Mohoutas, B2B, „SaaS“ startuolių patarėjas Christianas Thaleris-Wolskis, skaitmeninės rinkodaros specialistas, turintis daugiau nei 12 metų patirtį Alexas Grechanowskis, Tarptautinės teisinės bendrovės „Orrick“ technologinių kompanijų grupės narė, rizikos kapitalo fondų ir aukštųjų technologijų kompanijų patarėja Stacy Kim, ekonomikos mokslų daktaras, rinkodaros praktikas, turintis daugiau nei 10 metų patirtį, Donatas Jonikas, advokatų kontoros „Triniti“ vykdantysis partneris Linas Sabaliauskas, „StartupYard`s“ bendruomenės vadovas ir „Advisory board“ narys Lloyd Waldo ir vienas „LOGIN Startup Fair“ įkūrėjų Vytautas Butkus.

Svarbu paminėti ir tai, kad šiemet Lietuva įgyvendino „Startuolių vizos” iniciatyvą – projektą, palengvinantį galimybes ne ES šalių startuolių įkūrėjams ir jų komandų nariams atvykti kurti į Lietuvą, tad į „LOGIN Startup Fair“ renginį atvyks kur kas gausesnis būrys trečiųjų šalių startuolių, besidominčių galimybe kurti ir augti Lietuvoje ir ES.

Nemokamas renginys „LOGIN Startup Fest“ vyks Vilniaus „Tech Park“ – buvusiose Sapiegų rūmų valdose, vėliau virtusiose ligonine, o pernai – 9 tūkst. kv. m ploto technologijų ir startuolių židiniu. Tai unikali vieta, kur, įkvėpti gamtos, Lietuvos ir užsienio talentai kuria aukštąsias technologijas ir visame pasaulyje konkuruojančias paslaugas. Ši erdvė bus suskirstyta į meistriškumo užsiėmimų, startuolių mugės, techninės įrangos ir išradimų, sporto ir meno, gatvės maisto bei atokvėpio zonas. Be minėtų veiklų, renginio dalyviai galės leistis į ekskursiją, kurios metu duris atvers ir savo valdas aprodys „Vilnius Tech Park“ gyventojai.

Bilietus į tris dienas vyksiantį technologijų ir inovacijų festivalį bei meistriškumo klasių programą jau dabar galima įsigyti LOGIN interneto svetainėje. „LOGIN Startup Fair renginys“, prasidėsiantis diena anksčiau negu LOGIN konferencija, yra nemokamas.

Meistriškumo klasių programą rasite čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt