Mokslas ir IT

2017.02.01 11:07

LOGIN 2017 vėl kviečia rinkti geriausius internete

ELTA2017.02.01 11:07

Didžiausias Baltijos šalyse technologijų ir inovacijų festivalis LOGIN 2017 jau devintą kartą organizuoja Lietuvos interneto apdovanojimus ir kviečia nominuoti inovatyvius projektus, įvairius judėjimus, kompanijas ar labiausiai matomus bei nusipelniusius asmenis.

Pretendentai į geriausiųjų vardą bus vertinami pagal pateiktos idėjos naujumą, netikėtumą ir originalumą, jos efektyvų pritaikymą ir funkcionalumą, pažangos skatinimą, pasiektus tikslus ir rezultatus bei vizualinį pateikimą – iš viso išskirtos 27 kategorijos. Nominuoti ar balsuoti už savo favoritus galima iki gegužės 12 dienos.

„Ne veltui vadinamės inovacijų ir technologijų festivaliu – lietuviškus projektus skatiname neatsilikti, o kartais ir pranokti pasaulinius pažangos pavyzdžius, tad stengiamės pastebėti ir padrąsinti įdomias iniciatyvas ar idėjas organizuodami interneto apdovanojimus. Kasmet sakome, kad pernai dalyvių skaičius viršijo lūkesčius, tačiau dalyvių kiekybė ir projektų kokybė kasmet nustebina iš naujo, – sako LOGIN direktorė Ieva Dirvonskaitė. – Stiprūs projektai ir ryškių inovatyvių žmonių nominacijos skatina konkurenciją, o tai natūraliai padeda tobulėti ir pasitempti visiems dalyviams. Ypač daug populiarumo jau nuo pirmųjų apdovanojimų sulaukia „Metų žmogaus internete“ nominacija: šiuo titulu jau puošėsi Tadas Vidmantas, Ilja Laursas, Artūras Zuokas, Ingrida Šimonytė, Algimantas Čekuolis bei Remigijus Šimašius, tad laukiame, kas nustebins mus šiemet.“

Šiais metais siūlomos tokios interneto apdovanojimų kategorijos: „Internetiniai vaizdo įrašai“, „Interneto reklama ir marketingas“, „Mobilieji sprendimai ir programėlės“, „Socialinė erdvė“, „Tinklalapiai“, „Metų eksportas“, „Metų interneto žmogus“, „Metų startas“, „Metų žaidimas“, „Metų inovacija“, „Metų techrenginys“, „Gyvenimo pasiekimas technologijų srityje“. Nominuoti galima neribotą skaičių darbų, o tas pats projektas gali būti nominuotas ir varžytis dėl apdovanojimo skirtingose kategorijose.

Šiais metais taip pat bus tęsiama „People`s Choice“ prizų tradicija – šie apdovanojimai bus įteikti visiems, kurie internete surinks daugiausia balsų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt