Naujienų srautas

Mokslas ir IT2013.04.17 13:59

Ketvirtadienį prasideda progreso konferencija „Login“

LRT.lt 2013.04.17 13:59

Taivanas trečiadienį pradėjo dideles karines pratybas, kuriose repetuoja, kaip atremti Kinijos puolimą. Penkias dienas truksiančiuose manevruose dalyvauja daugiau kaip 7 000 kareivių, praneša agentūra AFP.

Ketvirtadienį, 10.00 val., „Litexpo“ konferencijų centre pasigirs elektroninio džiazo garsai, išgauti grojant 3D būdu atspausdintais instrumentais. Taip elektroninės muzikos kūrėjas Onyx‘as Ashanti pasveikins visus, susirinkusius į jau 7-ąją progreso konferenciją „Login“. Šiais metais renginys sukvietė daugiau nei 70 pranešėjų iš viso pasaulio, tarp jų – ir vieną iš „Apple“ įkūrėjų Steve‘ą Wozniak‘ą. Konferencija jau sulaukė milžiniško susidomėjimo: bilietų pritrūko likus savaitei iki „Login“ pradžios.

Garsųjį „Apple“ įkūrėją bei kitus pranešėjus konferencijos metu vežios specialūs „Audi“ automobiliai. „Prie konferencijos „Login“ prisijungti nusprendėme neatsitiktinai – juk mūsų, kaip prekės ženklo, viena iš pagrindinių vertybių ir yra progresyvumas, tad tikime, kad ši partnerystė taps labai organiška“, – sako „Audi“ ženklo vadybininkė Lietuvoje ir Latvijoje Ilze Grase Kibilde.

Šių metų konferencijoje bus galima iš pirmųjų lūpų išgirsti neeilinių žmonių, išskirtinių asmenybių, savo idėjomis ir naujausiomis technologijomis keičiantis arba jau pakeitęs įvairias gyvenimo sritis, pasakojimus. Apie pirmąją žmonių misiją į Marsą kalbės „Mars One“ įkūrėjas Bas‘as Lansdorp‘as, kurį pristato pagrindinis informacinis partneris Delfi.lt. Apie tai, kad elektros lemputė gali tapti prietaisu, perduodančiu duomenis belaidžiu būdu, pasakos Harald‘as Haas‘as, apie drąsias reformas šalyje kalbės Gruzijos teisingumo ministro pavaduotojas Giorgi‘jus Vashadzė, apie bendruomenės vaidmenį sprendžiant sudėtingas viešojo sektoriaus problemas – JAE strateginio planavimo ekspertas Noah‘as Raford‘as, įžvalgomis, kaip atliksime mokėjimus jau visai netolimoje ateityje, dalinsis „PayPal Developer“ tinklo vienas vadovų Corrado Tomassoni ir kt.

„Džiaugiamės, kad šiais metais į konferenciją susirenka ne tik besidomintieji technologijomis, bet ir tie, kuriems įdomu, koks bus mūsų rytojus – tiek politikoje, tiek versle, tiek kitose srityse, – sako „Login“ organizatorius Arnoldas Rogoznyj. – Juk šiais metais ir pati konferencija smarkiai plečia savo temų spektrą – kalbėsime ne tik apie internetą bei technologijas, bet ir apie tai, kokį vaidmenį jos atlieka kasdieniame kiekvieno mūsų gyvenime, pradedant vaikų auginimu ir baigiant globalia politika.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi