Mokslas ir IT

2016.11.23 09:17

„Volkswagenas“ paskelbė sukursiantis elektromobilius, įkandamus eiliniams vartotojams

        Vis dar neatsigaunantis po dyzelių skandalo didžiausias Europoje automobilių koncernas „Volkswagen“ paskelbė, kad jau po kelerių metų pagrindine jo produkcijos ašimi taps elektromobiliai, o pati firma bandys tapti mažiau pasipūtusi ir simpatiškesnė.  paskelbė, kad jau po kelerių metų pagrindine jo produkcijos ašimi taps elektromobiliai, o pati firma bandys tapti mažiau pasipūtusi ir simpatiškesnė. paskelbė, kad jau po kelerių metų pagrindine jo produkcijos ašimi taps elektromobiliai, o pati firma bandys tapti mažiau pasipūtusi ir simpatiškesnė

Koncerno vadovai pripažino, kad tai dyzelių skandalo, kuris pakirto pasitikėjimą Vokietijos automobilių gamintojas, pasekmės. Bet net ir priverstas sumokėti milijardines baudas ir atleisti dešimtis tūkstančių darbuotojų, „Volkswagenas“ tikisi atsitiesti sukurdamas eiliniams vartotojams skirtus nebrangius elektromobilius.

„Per artimiausius ketverius ar penkerius metus elektrinis mobilumas pasieks persilaužimą – dėl gamtosauginių reikalavimų ir technologinio progreso. Tada daugumai vartotojų elektrinis automobilis taps geresniu pasirinkimu“, – pasakoja įmonės tarybos narys Herbertas Diessas.