Mokslas ir IT

2016.11.17 10:31

„Login“ vyks Vilniaus miesto centre

LRT.lt2016.11.17 10:31

Vienuoliktus metus technologijų ir inovacijų gerbėjus idėjomis maitinantis „Login“ festivalis išaugo ne tik projekto rėmus, bet ir renginio erdves – kitų metų gegužę visas veiksmas persikels į sostinės centrą. Skirtingose miesto erdvėse jau planuojami tradiciniai „Login“ renginiai, o technologijų profesionalams paruošti atskiri bilietai, rašoma pranešime spaudai.

„Šie metai mums tikras iššūkis, nes „Login“ verčiasi 180 laipsnių kampu – iš parodų ir kongresų centro „Litexpo“ keliasi į Vilniaus miesto centrą. Festivalis vienija inovatyvius, šiuolaikiškus žmones, tad ir erdvės, kuriose vyksta „Login“ renginiai, turi būti ten, kur verda miesto gyvenimas bei sklando įkvepiančios idėjos. Planuojame, kad kasmetiniai „Login“ Startup Fair“, „Login“ Game Fest“, „Login“ App Camp“ ir „Teo Business Summit @„LOGIN“ renginiai gegužės 25–26 dienomis atras savo vietą miesto viešbučių, Lietuvos mokslų akademijos, „Vaidilos“ teatro, Vilniaus Mažojo teatro, Kongresų rūmų, Lietuvos nacionalinio dramos teatro, kino teatro „Pasaka“ bei kitose erdvėse. Festivalis bus dinamiškas, nenuspėjamas ir pažadame – įdomus“, – pranešime spaudai cituojama „Login“ direktorė Ieva Dirvonskaitė.

Pasak jos, dar viena 2017 m. „Login“ naujovė – bilietai profesionalams, kurie ne tik atvers duris į visus „Login“ renginius bei uždaromąjį „Logout“ vakarėlį, bet ir leis patekti į uždarus ryšių mezgimo, konsultacijų bei įdomių pažinčių vakarus. 

Technologijų ir inovacijų festivalį, kaip ir kasmet, vainikuos lietuviškaisiais „Oskarais“ vadinami „Lietuvos interneto apdovanojimai“, kurių metu bus įvertinti šių metų geriausi veikėjai internete bei įmonės ar šalies interneto kultūros raidą labiausiai paveikę projektai ir judėjimai.

Visa „Login“ 2017 programa, pranešėjai ir kitos detalės paaiškės pavasarį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt