Mokslas ir IT

2016.11.11 12:01

„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

LRT.lt2016.11.11 12:01

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. Nuo šiol visos jos pateikiamos kertinėms verslo šakoms ir užduotims skirtų programėlių pavidalu, teigiama pranešime spaudai.

„Naujoji „Dynamics 365“ platforma padės sujungti du atskirus – verslo procesų ir asmeninio produktyvumo – pasaulius, nes puikiai suderinama su visiems pažįstamu „Office 365“ paketu. Be to, čia itin didelį dėmesį skyrėme verslo analitikai, kurios įžvalgos padės „Dynamics 365“ naudotojams darbą organizuoti efektyviau“, – sako Ainis Kavaliauskas, „Microsoft Lietuva“ vadovas.

Naujoji platforma išsiskiria tuo, kad kiekvienai bendrovės veiklos funkcijai turi specialią debesyje veikiančią programėlę – pardavimams, klientų aptarnavimui, kasdienėms operacijoms, finansams, rinkodarai ir pan. Kiekviena jų leidžia efektyviau atlikti konkrečias užduotis, pavyzdžiui, išskirti klientus, kurie turi daugiausia potencialo, ar greičiau pasiekti klientų aptarnavimui reikalingą informaciją. Taip pat bendrovės gali rinktis tik jų veiklai reikalingas programėlės, o nereikalingų – neprenumeruoti.

Platformos vartotojai gaus prieigą ir prie pirmosios atskiros verslo analitikos programėlės „Dynamics 365 for Customer Insights“. Pastaroji sujungia ir analizuoja duomenis iš skirtingų klientų, verslo valdymo sistemų, duomenų šaltinių internete, socialinių tinklų ar surenkamos informacijos daiktų internete. Programėlė visą šią informaciją apdoroja bei realiu laiku pateikia įžvalgas ir patarimus, kaip padidinti pardavimus ar pagerinti kitus bendrovės veiklos rodiklius.

„Dynamics 365“ versija pasižymi ir nauju duomenų modeliu, kuris leidžia platformą išplėsti ir papildyti specifinėmis programėlėmis, sukurtomis tiek „Microsoft“, tiek jos partnerių tinklo. Šiuo metu vartotojai gali rinktis iš daugiau nei 100 skirtingų papildomų programėlių.

„Dynamics 365“ viešai pradėta platinti praėjusią savaitę ir bus prieinama daugiau nei 135 rinkų. Artimiausiu metu ji pasieks ir Lietuvą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt