Mokslas ir IT

2016.10.03 14:29

„Google“ pristatys nuosavo prekės ženklo išmaniuosius telefonus

BNS 2016.10.03 14:29

Technologijų milžinė „Google“ antradienį pristatys nuosavo prekės ženklo išmaniuosiuos telefonus. Tai bus pirmieji naujojo aparatinės įrangos padalinio, kurį įmonė sukūrė anksčiau šiais metais, gaminiai, rašo JAV verslo dienraštis „The Wall Street Journal“.

Naujieji įtaisai, kurių dizainą sukūrė pati „Google“, bus gaminami su prekės ženklu „Google“.

Naujieji išmanieji telefonai bus pristatyti renginyje, kuris antradienį įvyks San Franciske.

Praeityje „Google“ įtaisus daugiausia gamindavo tik tam, kad pademonstruotų savo programinę įrangą ir paslaugas kitoms technologijų įmonėms, kurios jau kūrė masinę jos technologijų rinką.

Pasak „Jackdaw Research“ vyriausiojo analitiko Jano Dawsono, gaminti nuosavo prekės ženklo mobiliuosius įtaisus „Google“ paskatino noras plėsti verslą aparatinės įrangos segmente, tačiau įmonė ir toliau daugiausia dėmesio skirs pažangioms technologijoms.

Manoma, kad „Google“ prekės ženklo išmanieji telefonai konkuruos su „Apple“ ir „Samsung“ aukštųjų technologijų įtaisais, patenkančiais į rinkos aukštų kainų segmentą.

Taip pat numatoma, kad savo išmaniaisiais telefonais „Google“ prekiaus ir pati, ir bendradarbiaudama su mobiliojo ryšio operatoriais, o tai įmonei leis pasiekti daug vartotojų.