Mokslas ir IT

2016.09.09 17:00

„Google“ modulinis telefonas „Project Ara“ pakibo ant plauko

technologijos.lt2016.09.09 17:00

Pastaruosius kelis metus viešojoje erdvėje sklandžiusi modulinio telefono idėja ima bliūkšti. Tikslas buvo gražus – telefonas, kurį galima surinkti pagal savo poreikius, turėjo sudominti technologijų entuziastus, tad į tai investavo tiek inovacijas mėgstanti „Google“, tiek kitos kompanijos, kaip, pavyzdžiui, „LG“.

„LG“ pirmoji pasiekė finišo tiesiąją – šiemet kompanija išleido modulinį telefoną G5, tačiau jo pardavimai buvo ne tokie sėkmingi, o kai kurie vartotojai skundėsi, kad modulinis telefonas lūžta.

Nors „Google“ „Project Ara“ būtų kitoks ir vartotojams suteiktų daugiau galimybių keisti įrenginio komponentus, šis pavyzdys parodė, kad sukurti patvarų modulinį telefoną sunku, o ir vartotojai į tokią galimybę reaguoja gana šaltai.

Štai todėl daugėja neoficialios informacijos, kad LG pavyzdys galėjo turėti įtakos „Google“ sprendimui sustabdyti „Project Ara“ projektą. Nors kompanija oficialaus pranešimo nepaskelbė, tačiau pasak „Reuters“, jau dairomasi į kitus projektus ir partnerius, o šis artėja prie visiško sustabdymo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.