Mokslas ir IT

2016.06.01 11:20

#SWITCH! 2016: 10 tūkst. dalyvių ir Gineso pasaulio rekordas

LRT.lt2016.06.01 11:20

Rugsėjo 8 ̶ 9 d. LITEXPO vyksiantis didžiausias modernių technologijų ir verslumo renginys Baltijos regione #SWITCH! šiemet sugrįžta su ambicingu tikslu – pasiekti Gineso pasaulio rekordą – gausiausią programavimo pamoką pasaulyje. Planuojama, kad renginys šiemet sutrauks 10 tūkstančių dalyvių. Vyks praktiniai užsiėmimai į skaitmeninį pasaulį siekiančiam žengti verslui. Veiks inovatyvių technologijų zona „Cool&crazy“, kurioje bus galima iš arti susipažinti su technologinėmis naujovėmis.

Šiemet #SWITCH! ketina nustebinti dalyvius net keliais išskirtiniais įvykiais. Pirmiausia, pirmą kartą Europoje  bus pristatyti dronai-padavėjai, atgabenti į Lietuvą iš Singapūro. Taip pat Europos Komisijos atstovai ketina pristatyti naują strategiją, skirtą tobulinti Europos dirbančiųjų įgūdžiams įvairiose srityse, ypač e-įgūdžių srityje. Įdomiausiu renginio akcentu taps planuojamas Gineso pasaulio rekordas  ̶  gausiausia programavimo pamoka, rašoma pranešime spaudai.

Profesionalams skirtoje renginio dalyje bus kviečiami dalyvauti smulkieji ir vidutiniai verslininkai, norintys praktinių žinių, orientuotų į jų verslo vystymą skaitmeninėje erdvėje. Vyks mokymai, kuriuose ekspertai dalinsis patarimais apie reklamą internete, teisinius klausimus, logistikos naujoves, atsiskaitymų galimybes ir tendencijas.  „Verslumo kultūra yra tai, ko šiandien labai reikia Lietuvai. Todėl #SWITCH! tikslas sujungti jaunimą, profesionalus, technologijų inovacijas ir dar įpinti verslumo dvasios, yra labai prasmingas. Proga susipažinti su technologijų pasaulio galimybėmis padės tiek ugdyti ekonominę pridėtinę vertę, tiek mums, kaip šaliai, augti ir pasiekti daugiau", sako vieno iš pagrindinių #SWITCH! partnerių „Swedbank“ Lietuvoje vadovė Dovilė Grigienė.

Taip pat #SWITCH! ketina pažvelgti į kitų nedidelių Europos valstybių, sugebėjusių sėkmingai prisitaikyti prie naujausių ekonomikos tendencijų, patirtis. Kaip Lietuvai laimėti vykstančioje technologijų revoliucijoje, įžvalgomis dalinsis Singapūro, Airijos, Izraelio, Liuksemburgo atstovai.  

#SWITCH! organizuojamas partnerių lėšomis, tad dalyviams šis renginys bus nemokamas. Skaitmeninėje rinkoje veikiančių kompanijų investicijos į tokio pobūdžio renginį rodo, kad #SWITCH! yra matomas kaip platforma, padėsianti atskleisti mūsų regiono potencialą pasaulio akyse.