Mokslas ir IT

2016.05.25 14:54

Oficialu: „Twitter“ leis įkelti nuorodų ir nuotraukų neskaičiuodamas ženklų

BNS 2016.05.25 14:54

Amerikiečių socialinis tinklas „Twitter“ oficialiai pranešė per kelis ateinančius mėnesius leisiantis savo vartotojams rašant pranešimus įkelti nuorodų ir nuotraukų, kurios nebus įskaičiuotos į ribotą 140 pranešimo ženklų skaičių.

Ženklai nebus skaičiuojami, jeigu vartotojas įkels nuotraukų, vaizdo įrašų ar GIF failų. Apie tai pranešė „Twitter“ vadybininkas Toddas Shermanas.

140 ženklų taisyklė taip pat negalios atsakymams į žinutes, kuriose bus simbolis @vardas. Naujos žinutės, kurios prasidės nuo šio simbolio, bus matomi visiems sekėjams.

„Retweet“ mygtukas aktyvuosis taip, kad vartotojams bus leidžiama pakartotinai dalintis savo žinutėmis ir citatomis.

Vienas iš „Twitter“ įkūrėjų Jackas Dorsey viename interviu BBC sakė, kad šių pakeitimų tikslas yra supaprastinti gyvenimą vartotojams ir padaryti pranešimus prasmingesnius. Kompanija taip pat siekia, kad programėlių kūrėjai taip pat galėtų adaptuoti savo produktus.

Tokiais pakeitimais kompanija siekia ir padidinti savo vartotojų skaičių. Analitikai mano, kad sušvelnindamas 140 ženklų apribojimą, kuris galioja nuo tinko paleidimo 2006 metais pradžios, socialinis tinklas pritrauktų daugiau vartotojų, kadangi vis daug žmonių bendrauja įkeldami nuotraukų, nuorodų ir kitokio turinio.

Praėjusį mėnesį paskelbti ketvirtiniai duomenys parodė, kad „Twitter“ vartotojų skaičius beveik nepakito.