Naujienų srautas

Mokslas ir IT2016.04.06 17:49

„Facebook“ meta iššūkį „Periscope“

BNS 2016.04.06 17:49

Socialinis tinklas „Facebook“ trečiadienį metė iššūkį „Twitter“ priklausančiai „Periscope“ tiesioginio vaizdo transliavimo programėlei atnaujindamas savo tiesioginio vaizdo transliavimo funkciją.

„Facebook“ tiesioginio transliavimo funkcija „Live“ besinaudojantys žmonės galės „transliuoti socialiniame tinkle sukurtoms grupėms ar suplanuotų „renginių“ metu“. Pastarųjų metu gali būti rengiamos klausimų ir atsakymų sesijos.

„Tikimės, kad ši nauja galimybė transliuoti gyvai ir stebėti tiesiogines transliacijas suteiks žmonėms galimybę daugiau bendrauti su artimiausiais draugais, šeimos nariais ir bendraminčiais“, – sakė „Facebook“ atstovė Fidji Simo.

„Facebook“ taip pat pradėjo leisti vartotojams peržiūrėti tiesioginės transliacijos metu paliktus komentarus ar reaguoti panaudojant mygtukus „patinka“, bet ir „myliu“, „haha“, „liūdna“, „wow“ ir „pikta“.

„Tiesioginės reakcijos greitai atsiranda ir dingsta realiu laiku, todėl transliuotojai ir žiūrovai gali pajusti, ką žmonės jaučia skirtingu vaizdo transliacijos metu. Tai būtų tarsi jeigu girdėtumėte aplodismentus ar palaikymo šūksnius“, – sakė F. Simo.

„Facebook“ turimi duomenys rodo, kad žmonės tiesiogines transliacijas komentuoja 10 kartų daugiau nei paprastus vaizdo įrašus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi