Mokslas ir IT

2016.02.05 10:30

Lietuvoje įsikūrė žaidimų televizija „Game Show“

BNS2016.02.05 10:30

Lietuvoje pagrindinį savo biurą įsteigė vaizdo žaidimų turnyrų ir televizijos bendrovė „Game Show“. Žaidimus per televiziją transliuojanti bendrovė buvo įkurta Baltarusijoje, taip pat turi biurą Ukrainoje, tačiau dėl nestabilios padėties savo pagrindiniam biurui pasirinko Vilnių, jame planuoja spartų augimą, skelbia „Verslo žinios“.

„Nenorime, kad įvairūs geopolitiniai niuansai pakenktų pačiam elektroniniam sportui, todėl atsidūrėme Vilniuje ir rodome, kad esame pasirengę žengti į Baltijos šalis, o toliau – į Europą. 8 NVS šalyse šiuo metu vyksta transliacija per kabelinę televiziją 24 val. per parą. Tai yra antras tokio pobūdžio kanalas pasaulyje, pirmasis yra OGN ir jis transliuojamas tik Pietų Korėjoje, ten elektroninis sportas yra laikomas normaliu sportu“, – aiškina „Game Show“ Baltijos regiono direktorius Arnoldas Služmanas.

Įmonė Lietuvoje įsikūrė gruodžio pradžioje ir čia jau turi 46 darbuotojus, didžioji jų dalis atvažiavo iš biurų Baltarusijoje ir Ukrainoje. Pasak A. Služmano, iki metų pabaigos Lietuvoje planuojama turėti apie 80 darbuotojų, iš kurių apie 60 bus vietiniai darbuotojai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt