Naujienų srautas

Mokslas ir IT2016.01.29 10:55

Nauja e-licencija leis telefonu atsiskaityti už pirkinius

LRT.lt 2016.01.29 10:55

Lietuvos bankas telekomunikacijų bendrovei „Tele2“ suteikė elektroninių pinigų licenciją. Nauja licencija leis operatoriui organizuoti daugiau nei iki šiol elektroninių mokėjimų rūšių, įskaitant ir elektroninių pinigų išleidimą, skelbiama įmonės pranešime spaudai. 

Anot įmonės atstovų, platesnės licencijos  į Lietuvos banką buvo kreiptasi, siekiant kurti naujas paslaugas.

„Telefonas šiandien yra skirtas ne tiktai pokalbiams ir naujienų skaitymui. Turime gerą mobiliojo interneto padengimą, ir jo dėka gali atsirasti daug naujų paslaugų, kurios gyvenimą padarys patogesnį, verslą – efektyvesnį, ir visiems taupys laiką bei pinigus“, – pranešime spaudai cituojamas Tadas Bukauskas, „Tele2“ strategijos ir plėtros vadovas.

Iki šiol „Tele2“ turėta mokėjimų licencija leido tiktai apmokestinti trečiųjų šalių turinio ar pridėtinės vertės paslaugas, pavyzdžiui, parkavimą, telefonui skirtas programėles ir pan. Tokie telefonu padaryti mokėjimai įtraukiami į mėnesio sąskaitą už mobiliojo ryšio paslaugas, ir vėliau operatoriaus pervedami paslaugas suteikusioms įmonėms.

Anot pranešimo spaudai, siekiama, kad naujos mokėjimų paslaugos panaudotų visas mobiliojo interneto teikiamas galimybes ir leistų vartotojams už pageidaujamus pirkinius atsiskaityti patogiau. Tai pasiekti leis Lietuvos banko suteikta elektroninių pinigų įstaigos ribotos veiklos licencija.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi